پشتیبانی از صفحات برای کهکشان جدید مدل سازمان دیده بان نشان می دهد تا در Samsung.com

این تقریبا دو سال پس از سامسونگ راه اندازی آن گل سرسبد ساعت هوشمند گلکسی سازمان دیده بان. از آن پس این شرکت منتشر کرده است یک تعداد انگشت شماری از انتقالها تناسب اندام از جمله کهکشان دیده بان فعال 2 اما چیزی به عنوان حق بیمه به عنوان کهکشان دیده بان از سال 2018 است.شایعات و نشت شده اند اشاره کرد در حالی که سامسونگ عرضه خواهد کرد و جانشین Galaxy تماشای این سال است. گواهینامه های جدید مدل های مختلف از مقامات از جمله FCC شده ترین شواهد بتن تا کنون, اما در حال حاضر ما رسیده بعدی قبل از راه اندازی مرحله.پشتیبانی از صفحات برای چهار محصولات جدید با کد محصول مطابق با کسانی که از کهکشان جدید مدل سازمان دیده بان در حال حاضر در Samsung.com, SamMobile گزارش. البته صفحات لازم نیست که هر گونه اطلاعات در مورد دستگاه و تنها نام مدل مورد استفاده داخلی قرار دارد به عنوان متغیرهایی.

اما از قبلی نشت ما می دانیم که جدید ساعت هوشمند را در دو اندازه صفحه نمایش: 41 و 45 میلی متر. هر اندازه نیز انتظار می رود در دو بدن: فولاد ضد زنگ و تیتانیوم که توضیح چهار پشتیبانی از صفحات.

مدل های جدید در واقع می تواند به نام کهکشان دیده بان 3 که نام شامل صدور سند برای تایلند تنظیم کننده. در حالی که پرش به 3 است که کمی غیر منتظره آن را به طور کامل غیر منطقی اگر سامسونگ می خواهد به برجسته که مدل جدید یک گام تا از کهکشان عمل 2.

هر چه نام جدید کهکشان دیده بان گفت: برای حفظ آن امضای چرخش گودی اما سخت افزار در داخل خواهد بود بسیار بهبود یافته به عنوان شما ممکن است انتظار داشت. با مطلب ذخیره سازی یک تراشه سریع تر و ویژگی های جدید و ارتقاء عظیم خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر به ما اختصاص داده شده Galaxy Watch 2 شایعه نقد و بررسی.

با وجود ظاهر اولیه از پشتیبانی از صفحات جدید Galaxy پخش خواهد شد به احتمال زیاد منتشر خواهد شد در کنار Galaxy Note 20 اوت. با بزرگتر توجه مدل به ظاهر گرفتن فوق العاده نام مورد بعدی سامسونگ Unpacked event شکل دادن به یکی از بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im