خیره کننده, مرور زمان, ویژگی های یک دهه از خورشید

  • ویدیو جدید منتشر شده توسط ناسا بحران از 10 سال از خورشید مشاهدات توسط رصدخانه دینامیک خورشیدی به بیش از یک ساعت.
  • این ویدئو نشان می دهد که خورشید در حال حرکت بین حداکثر و حداقل فاز.
  • طوفان خورشیدی می تواند بر روی زمین و ماهواره ها و حتی فضاپیما به طوری نگه داشتن چشم در فعالیت های خورشیدی است.

خورشید ستاره است که مسئول برای زندگی در زمین است. بدون آن ما نمی خواهد در اینجا و آن را ثابت ثابت در زندگی روزمره ما است. با تمام آنچه که در ذهن این شرم آور واقعی شما قرار نیست به طور مستقیم در آن است. خورشید یک چیز باور نکردنی است و ستاره شناسان باید آمد تا با راه هایی برای رعایت آن بدون سوزان شبکیه خود را. یکی از این ابزار است که رصدخانه دینامیک خورشیدی یک “unblinking چشم” که مشاهده خورشید به طور مداوم.

تصاویر از SDO تولید می شود با گرفتن تنها یک خاص ماوراء بنفش طول موج است که اجازه می دهد تا دانشمندان دیدن ستاره تاج است که در آن لایه. برای یک دهه SDO شده است خیره در خورشید و ضبط هر تصویری بر روی صفحه رادار از فعالیت آن می توانید نقطه. در حال حاضر ما می تواند لذت بردن از آن همه برای خودمان.

این ویدئو timelapse ناسا منتشر شد کاملا باور نکردنی است. آن جمع ده سال از خورشید مشاهدات به بیش از یک ساعت. بله, آن یک ساعته تصویری بنابراین گرفتن یک فنجان قهوه و از آن لذت ببرید.

این ویدئو که در دسترس است تا به 4k با وضوح خیره کننده است. این نشان می دهد ثروت از فعالیت در این ستاره سطحی را در اوایل ramping تا وجود دارد مغناطیسی حلقه پلاسما پوشش یک درصد از سطح آن است. پس از آن فقط به عنوان به سرعت به عنوان آنها به نظر می رسد نقاط داغ از فعالیت به نظر می رسد محو ترک ستاره به دنبال بسیار آرامتر است.

این است که به طور منظم خورشید چرخه که در آن حرکت می کند از یک دوره از فعالیت های بالا به نام خورشیدی حداکثر برای یک دوره از فعالیت کم به نام خورشیدی حداقل. شدت حداکثر و آرامش حداقل می تواند متفاوت باشد اما چرخه خود را بسیار آشکار است.

اما این که چرا شما گاهی اوقات دیدن خورشید گوی لرزش در قاب یا دیدن لحظه ای فریم تاریکی در طول فیلم ناسا بسیار خوب توضیح:

در حالی که SDO نگه داشته است یک unblinking چشم اشاره کرد به سمت خورشید شده اند وجود دارد چند لحظه آن را از دست رفته است. تیره فریم در این ویدئو ناشی از زمین یا ماه گرفتی SDO تصویب آنها را از بین فضاپیما و خورشید است. دیگر خاموشی در سال 2016 شد ناشی از یک مسئله به طور موقت با AIA ساز بود که با موفقیت حل و فصل پس از یک هفته. این تصاویر که در آن خورشید خاموش است-مرکز مشاهده شد که SDO شد کالیبراسیون ابزار آن.

رعایت خورشید و پیگیری نحوه فعال و یا غیر فعال است می تواند حیاتی برای چیزهایی مانند طوفان های خورشیدی و دیگر فضا آب و هوا است که می تواند بر روی زمین است. هنگامی که خورشید spews پلاسما به فضا ذرات که به زمین برسد می تواند آسیب ارتباطات ماهواره ها و حتی قرار دادن ماموریت های فضایی در خطر است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>