مطالعه به دنبال پیدا کردن که آیا اپل می تواند به کاربران هشدار اولیه در مورد COVID-19

ما در حال حاضر می دانیم که سازمان دیده بان اپل می تواند نظارت بر ضربان قلب خود را و ریتم قلب و به شما هشدار اولیه است که خود را دارای صدای تیک تیک به درستی کار نمیکند. همچنین بازخوانی کمک به هنگامی که شما افتاده و نمی توانید و اگر شایعات درست در هدف اپل دیده بان سری 6 به شما اجازه می دانم که اگر خود را به خون گرفتن نیست به اندازه کافی اکسیژن است. در حال حاضر دانشگاه استنفورد می گوید: (از طریق 9to5Mac) که آن را تست اینکه آیا داده ها از دستگاه های پوشیدنی می تواند کمک به پیگیری بیماری های عفونی مانند COVID-19.
مطالعه انجام شده توسط دکتر مایکل اسنایدر دکترا و اگر شما علاقه مند به شرکت شما نیاز به پنج دقیقه از وقت خود را به پر کردن یک نظرسنجی آنلاین. با توجه به آزادی مطبوعات از دانشگاه استنفورد بهداشت و درمان نوآوری آزمایشگاه “ما در حال تلاش برای ایجاد که آیا داده های جمع آوری شده از دستگاه های پوشیدنی را می توان مورد استفاده برای پیش بینی شروع یک بیماری عفونی مانند COVID-19 قبل از علائم واقعی شروع می شود. ما خواهد شد جمع آوری اطلاعات مانند ضربان قلب و درجه حرارت پوست اشباع اکسیژن خون ، برای ثبت نام در این مطالعه شما نیاز به یک ردیاب تناسب اندام (Fitbit ساعت اپل یا دیگران).
کسانی که واجد شرایط برای شرکت در مطالعه خواسته خواهد شد که توسط دانشگاه استنفورد به انجام سه چیز در هر روز است. شرکت کنندگان می پوشند باید دستگاه های خود را در تمام طول روز و تمام شب. آنها را مجبور به دانلود یک برنامه و پر کردن روزانه یک علامت نظرسنجی. و آن است. کسانی که موافق به انجام این کار نیز باید برای به اشتراک گذاشتن یک صادر شده فایل داده ها با اعضای تیم و یا به اشتراک گذاری دستگاه نام کاربری با این تیم و با استفاده از یک رمز عبور است که ارائه شده توسط دانشگاه استنفورد برای مدت زمان مطالعه است. شرکت کنندگان باید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی با دادن استنفورد اجازه دسترسی به آنها را به صورت الکترونیکی و یا توزیع آنها را از لحاظ جسمی به این تیم است.

اگر کسی انتخاب شده است به شرکت آنها را در مطالعه به مدت 24 ماه. روزانه بررسی یک تا دو دقیقه به پر کردن و این می تواند انجام شود به صورت آنلاین و یا از طریق یک نرم افزار. شرکت کنندگان در حال گرفتن پرداخت می شود و دانشگاه استنفورد هشدار می دهد که “ممکن است برخی از از دست دادن از محرمانه بودن داده های جمع آوری شده توسط دستگاه های پوشیدنی.”

شما باید 18 سال سن یا به شرکت. کسی چه می داند ؟ شاید شما می تواند بخشی از یک تاریخی مطالعه می یابد که راه را برای پزشکان برای تعیین زمانی که کسی در مورد آلوده توسط coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de