مطالعه می گوید: وجود 36 هوشمند نژادها بیگانه در کهکشان ما

  • یک مطالعه جدید محاسبه تعداد هوشمند تمدن های بیگانه به احتمال زیاد وجود داشته باشد در کهکشان راه شیری است.
  • دانشمندان بر این باورند وجود دارد تقریبا 36 هوشمند تمدن ها در کهکشان ما.
  • متوسط فاصله به یک تمدن بیگانه محاسبه شده است به اطراف 17,000 نور-سال.

تا آنجا که ما می دانیم انسان ها تنها “پیشرفته” تمدن در کل جهان است. که ممکن است معنی نیست خیلی اما از آنجا که ما نمی دارای تکنولوژی به رعایت سطح سیارات خارج از منظومه شمسی خود ما را و ما تنها موفق به حتی تشخیص بخش کوچکی از جهان در خانه ما در کهکشان بسیار کمتر از بقیه جهان.

دانشمندان از مدت ها سعی در استفاده از ریاضی برای محاسبه احتمال این که زندگی وجود دارد در جایی غیر از زمین است. مشکل این است که تنها با یک تک نقطه داده در “زندگی” ستون می توانید آن را احساس بیشتر شبیه به یک نابینا حدس می زنم از واقعی محاسبه است. در حال حاضر محققان از دانشگاه ناتینگهام را با آنچه آنها باور دارند که یک حدس معقول برای تعداد تمدن هوشمند در کهکشان ما و آن یک بیت از یک شوک است.

پژوهش منتشر شده در مجله اختر فیزیک, تلاش برای ساده کردن و استدلال ریاضی برای فرض کنید که حیات هوشمند وجود دارد در جایی غیر از زمین است. این همه پایین می آید به مقدار زمان آن را در زمان برای زندگی هوشمند را به ریشه در اینجا بر روی زمین است که تخمین زده می شود بین 4.5 میلیارد و 5 میلیارد سال است.

بر اساس آن شکل و حسابداری برای تعدادی از ستاره ها هستند که به احتمال زیاد قادر به پشتیبانی از حیات بر روی یک سیاره در مدار محققان نشان می دهد که وجود دارد حدود 36 فعال تمدن بیگانه در کهکشان راه شیری به تنهایی. کشیدن.

“روش کلاسیک برای برآورد تعداد تمدن هوشمند متکی بر ساخت حدس از ارزش های مربوط به زندگی موجب آن نظرات در مورد این مسائل متفاوت است کاملا قابل ملاحظه ای” تام Westby برای اولین بار نویسنده این مطالعه گفت: در بیانیه ای. “ما مطالعه جدید ساده این فرضیات با استفاده از داده های جدید به ما دادن جامد برآورد از تعداد تمدن ها در کهکشان ما است.”

“دو Astrobiological Copernican محدودیت هستند که اشکال زندگی هوشمند در کمتر از 5 میلیارد سال یا پس از حدود 5 میلیارد سال—شبیه به زمین که در آن یک ارتباط تمدن های شکل گرفته پس از 4.5 میلیارد سال” Westby می گوید. “در قوی معیارهای موجب آن یک محتوای فلز برابر است که از خورشید مورد نیاز است (آفتاب نسبتا صحبت کردن کاملا فلزی غنی) ما محاسبه وجود دارد که باید در حدود 36 فعال تمدن ها در کهکشان ما است.”

که ممکن است صدای مسخره است اما تنها تا زمانی که شما در نظر گرفتن اندازه کهکشان راه شیری خود را. خانه ما در کهکشان بزرگ با برآورد نشان می دهد قطر آن ممکن است به عنوان گسترده ای به عنوان 200,000 سال نوری. همچنین تخمین زده می شود حدود 1000 سال نوری ضخامت نگه داشتن به عنوان بسیاری از 400 میلیارد ستاره و بی حد و حصر تعداد سیارات در مدار این ستاره ها.

با که در ذهن 36 به نظر می رسد مانند یک کاملا معقول شماره. دانشمندان می گویند که میانگین فاصله از یک تمدن هوشمند به بعد است که به احتمال زیاد در اطراف 17,000 نور-سال معنی است که حتی اگر وجود دارد ده ها تن از تمدن های بیگانه در کهکشان ما محله ما حتی به نزدیک بودن قادر به شناسایی و یا با آنها تماس بگیرید.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>