مطالعه می گوید: کهکشان راه شیری ممکن است میزبان شش میلیارد زمین-مانند انجمن

  • دانشمندان با استفاده از دادههای تلسکوپ فضایی کپلر تخمین می زنند که وجود دارد حدود 6 میلیارد زمین-مانند جهان در کهکشان راه شیری است.
  • این محققان نشان می دهد شانس G-نوع ستاره میزبانی یک سیاره زمین مانند هستند تقریبا یک در پنج است.
  • یک مطالعه منتشر شده در اوایل این هفته پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد حداقل 36 هوشمند تمدن بیگانه در کهکشان ما, اما آنها حداقل 17,000 سال نوری از زمین است.

اوایل این هفته یک مطالعه ساخته شده تیتر بزرگ در سراسر اینترنت با این ادعا که ممکن است به عنوان بسیاری از 36 هوشمند نژادها بیگانه در کهکشان راه شیری به تنهایی. آن را فوق العاده ادعای جسورانه بود اما بر اساس احتمال زندگی در حال توسعه در سیارات شبیه به زمین است. فقط چگونه بسیاری از زمین مانند جهان وجود دارد خارج وجود دارد در خانه ما در کهکشان ؟ کاملا جداگانه مطالعه فنر فقط در زمان برای پاسخ به این سوال.

در یک مقاله جدید منتشر شده در مجله نجوممحققان با استفاده از دادههای تلسکوپ فضایی کپلر crunched اعداد و جرأت واقعا ذهن ترا درهم میشکنند حدس می زنم. بر اساس آنچه ما در مورد زمین است جایی در منظومه شمسی ما و شکل گیری سنگی جهان در به اصطلاح منطقه قابل سکونت از هر ستاره, محققان بر این باورند ممکن است به عنوان بسیاری از شش میلیارد زمین-مانند جهان در کهکشان راه شیری است. مرسی.

محاسبه پایین می آید به برخی از بسیار ساده ریاضی, حسن نیت ارائه میدهد از کپلر تلسکوپ مشاهدات. به سادگی شانس از یک سیاره زمین مانند موجود در اطراف داده شده ستاره است که حدود 18 درصد یا تقریبا یکی از هر پنج ستاره از یک نوع که خواهد بود مناسب برای زندگی است. ضرب این عدد بر تعداد این ستاره ها معتقد به وجود داشته باشد در کل کهکشان ما و شما رفیع رقم شش میلیارد دلار است.

“محاسبات من جای یک حد بالایی از 0.18 سیارات مشابه زمین در هر گرم از نوع ستاره” میشل Kunimoto co-نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. “برآورد چگونه مشترک انواع مختلف از سیارات در اطراف ستاره های مختلف ارائه می کنند مهم محدودیت در سیاره شکل گیری و تکامل نظریه ها و کمک به بهینه سازی در آینده ماموریت های اختصاص داده شده به پیدا کردن سیارات فراخورشیدی است.”

ابزار مانند کپلر مجهز به کشف سیارات در مدار نزدیک در اطراف ستاره خود, اما آنها کمتر ماهر در تشخیص سیارات در مدار در یک فاصله بیشتر. بیشتر از یک سیاره از ستاره خود کمتر احتمال دارد کپلر خواهد بود به آن را تشخیص و در منطقه قابل سکونت از ستاره ها مانند خورشید ما به اندازه کافی دور است که آن را یک چالش مطرح برای کشف زمین-مانند جهان است.

در آینده فن آوری های جدید و پیشرفته تر ابزار بهتر ممکن است قادر به نقطه سیارات در حال چرخش در راحت فاصله از میزبان خود ستاره. که در آن نقطه ممکن است ما نیاز به یک به روز رسانی برآورد از تعداد زمین-alikes که در حال کمین در خارج وجود دارد در جهان هستی است. اما در حال حاضر شش میلیارد به نظر می رسد مثل یک بازی بسیار هیجان انگیز تعداد و کمک می کند تا با قرار دادن جستجوی تمدن های بیگانه به یک چشم انداز جدید.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>