مطالعه می گوید: coronavirus ایمنی ممکن است تنها 6 ماه گذشته

  • Coronavirus ایمنی ممکن است در گذشته به عنوان کمی تا 6 ماه و تا زمانی که 12 ماه یک مطالعه جدید از اروپا نشان می دهد.
  • نتیجه گیری بر اساس داده های آماری از یک مطالعه است که نگاه در ایمنی انسان در برابر چهار coronaviruses است که مسئول برای سرماخوردگی.
  • تعیین واقعی مدت از COVID-19 ایمنی بسیار مهم است جزئیات برای واکسیناسیون مبارزات مفاهیم مانند گله ایمنی و “ایمنی گذرنامه” را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر رسمی پروتکل به معنای کاهش گسترش بیماری تا درمان به طور گسترده ای در دسترس است.

دنیا آمده است یک راه طولانی در حدود 5 ماه از مبارزه با یک ویروس است که تا به حال هرگز به چالش کشیده انسان قبل از. SARS-CoV-2 جدیدترین عضو از خانواده کروناویروس که ما در حال حاضر خودمان را آموزش دیده را برای مبارزه با. چهار نسخه دیگر علت شایع سرماخوردگی و سارس و MERS coronaviruses شد مسئول خطرناک شیوع بیماری در دو دهه گذشته. رمان گونه است خطرناک ترین از همه آنها را با توجه به آنچه که تا کنون اتفاق افتاده. بیش از 5.6 میلیون نفر آلوده شده اند که از صبح روز سه شنبه و بیش از 351,000 مردم از دست داده و زندگی خود را تا کنون. که یک قربانی بزرگ جهان تا به حال به را ندارد اما همه بیهوده است. سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که بسیاری از کشورها اجرا شده را نجات داد, زندگی, متوقف شد, و گسترش رمان coronavirus و خرید همه ما وقت با ارزش. پزشکان برای درمان این بیماری و محققان قادر به آمده تا با عملی درمان است که کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. بیشتر دوره درمان برای COVID-19 در تست و همچنین به عنوان نام تجاری جدید مواد مخدر شده است که به صراحت طراحی شده برای افزایش پاسخ ایمنی بدن در برابر ويروس جديد. به طور جداگانه بیش از 100 دارو سازان در حال توسعه واکسن نامزدها و چند تن از آنها را به اثبات ارزش خود را در پیش بالینی و بالینی آزمون. به نظر می رسد مانند آن را فقط یک ماده از زمان تا زمانی که زنده واکسن آماده است برای توده تلقیح.

اما در این نقطه است که ما را به حساب یکی از بدترین انواع نتایج رفتن به جلو. واکسن باید موثر و ایمن در برابر COVID-19 اما این امکان وجود دارد که coronavirus ایمنی ممکن است shored-زندگی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را به دست آمده توسط بازمانده بیماری و یا از طریق ایمن سازی. در حال حاضر یک مطالعه جدید به ما می گوید که ممکن است در واقع می تواند یک امکان برای SARS-CoV-2 و ایمنی ممکن است در گذشته به عنوان کمی تا 6 ماه.

کارشناسان از جمله دکتر Anthoni Fauci و دانشمندان در سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که بعید است این رمان coronavirus را می توان ریشه کن کرد و COVID-19 هرگز ممکن است از بین برود. که قطعا یک مشکل نیست اگر واکسن و مواد مخدر کار می کنند. آنفلوآنزا هرگز ریشه کن یا, اما ما یاد گرفته و با آن زندگی می کنند و ضرب و شتم آن.

ما هنوز برای رسیدن به یک نقطه که در آن COVID-19 درمان در دسترس است بیش از شمارنده وجود دارد و نمی توان صحبت از گله ایمنی گسترده و بدون از دست دادن زندگی است. بیش از 60 درصد از مردم از یک جامعه نیاز به این ویروس به منظور کاهش انتقال خطرات برای دیگران. ما همچنین می تواند گرفتن وجود دارد از طریق واکسیناسیون اما تنها با فرض ایمنی طول می کشد طولانی به اندازه کافی برای حداقل 60 درصد از جمعیت محافظت می شود در همه زمان ها.

محققان از هلند فکر می کنم که رمان coronavirus آنتی بادی ممکن است ارائه طولانی مدت ایمنی اگر این ویروس جدید در رفتار مانند دیگر چهار coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع است. یک نام تجاری جدید مطالعه (از طریق Euronews) می گوید که حفاظت می تواند به عنوان کمی تا 6 ماه و تا 12 ماه دیگر coronaviruses.

محققان در نگاه مدارک پزشکی برای 10 مردان بیش از 35 سال برای تعیین سطح آنتی بادی برای هر یک از چهار فصلی بشر coronaviruses. مردان مورد آزمایش قرار گرفتند در 3 یا 6 ماه و محققان کشف یک “نگران کننده کوتاه مدت از محافظ ایمنی به coronaviruses.”

“مکرر reinfections در 12 ماه پس از عفونت و کاهش قابل توجهی در سطح آنتی بادی به عنوان به زودی به عنوان 6 ماه پس از عفونت” مشاهده شد برای کسانی که ویروس ها. اگر رمان coronavirus راه همان رفتار است و سپس بحث “ایمنی گذرنامه” و گله ایمن سازی بی معنی است. کسی که از بهبود COVID-19 می تواند آن را دوباره در 6 تا 12 ماه بدون واکسن دیگری شات — دوباره که اگر ضرب و شتم یک SARS-CoV-2 عفونت فراهم می کند محدود ایمنی به عنوان مورد با خواهر و برادر خود. این احتمال وجود دارد اما این امر هنوز ثابت نشده است.

محققان توجه داشته باشید که انسان coronaviruses هستند “بیولوژیکی متفاوت” و “کمی در مشترک جدا از ایجاد سرماخوردگی.” اما SARS-CoV-2 ندارد به شبیه به هر یک از آنها به دنبال همان مصونیت الگوی.

قبلی گزارش جزئیات به اصطلاح ایمنی گذرنامه اشاره کرد که یکی از مشکلات اصلی این نوع از تلاش این است که ما هیچ ایده چه مدت COVID-19 ایمنی به طول می انجامد. دانشمندان به دنبال این موضوع و مقایسه COVID-19 با سارس و MERS فکر می کنم که حفاظت می تواند بین 1 و 8 سال گذشته به نیویورک تایمز. اما COVID-19 نکرده اند و با ما برای مدت طولانی به اندازه کافی برای تست هر یک از آن. دیگر محققان همچنین هشدار داد که coronavirus ایمنی ممکن است این باشد که در کل نشان می دهد که واکسن ناشی از مقاومت ممکن است بهتر از زنده ماندن این بیماری است.

آنچه ما با اطمینان می دانیم در این نقطه در زمان است که COVID-19 بیمارانی که بهبود می تواند reinfected به زودی پس از آنها بوده ام درمان. کسانی که “عفونت مجدد” موارد گزارش شده در سراسر جهان هستند عود محققان از کره CDC قادر به اثبات شده است. در ماه های آینده ارائه خواهد شد بیشتر COVID-19 مصونیت داده است.

این مطالعه جدید ممکن است به نظر می رسد مانند خبر بد اما این لزوما که بد است. بدون در نظر گرفتن چگونه ایمنی طول می کشد اگر این ویروس را نمی توان ریشه کن ما هنوز هم می خواهید به یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند. مواد مخدر و پروتکل های درمانی و واکسن می تواند به ما کمک کند مدیریت COVID-19 بسیار بهتر است اما.

نیز مطالعه می کند باید چند محدودیت ها و تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تایید یافته های آن است. محققان توجه داشته باشید که این گروه فقط شامل مردان و است که آنها قادر به توالی ژنوم ويروس در طول, عفونت, عوامل است که می تواند تاثیر یافته های خود را. همچنین هیچ نشانه ای وجود دارد که SARS-CoV-2 لزوما رفتار مانند دیگر coronaviruses.

به طور جداگانه با ساير تحقيقات انجام شده مشاهده شده قوی پاسخ ایمنی در برخی از COVID-19 بیماران نظریه پردازی است که در گذشته عفونت با یکی از خفیف تر انسان coronaviruses است که قبل COVID-19 ممکن است مسئول برای قوی واکنش ایمنی بدن. این یافته ها هنوز به تایید شود اما اگر آنها ثابت کرده بود درست پس از آن دیگر چهار coronaviruses است که ادامه خواهد داد به گردش می تواند به ارائه نوعی از سیستم ایمنی بدن محافظت در برابر COVID-19.

به اندازه کافی عجیب هلندی مطالعه می کند می گویند که سه نفر از 10 مرد که مورد بررسی قرار گرفت و برای چندین دهه انجام شده آنتی بادی است که به رسمیت شناخته SARS-CoV-2 N پروتئین به عنوان اوایل به عنوان سال 1985 اما همچنین در سال 1992 و 2006. البته COVID-19 وجود نداشت در آن زمان است.


مردم با پوشیدن ماسک در هند انتظار در خط. منبع تصویر: آجی Aggarwal/Hindustan Times/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im