مطالعه نشان می دهد که افرادی که تست مثبت برای coronavirus پس از دوره نقاهت نیست عفونی

  • کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) نتیجه گیری یک مطالعه نزدیک به 300 بيمار مجددا مثبت پس از بازمانده COVID-19.
  • این KCDC توضیح داد که بيماران عفونی و آنها ایمنی بدن به بیماری با وجود برخی از آنها نشان دادن علائم.
  • دوم تست مثبت به احتمال زیاد شناسایی مرده قطعاتی از ویروس. به عنوان یک نتیجه KCDC تغییر رویکرد خود را به دست زدن به افرادی که تست مثبت دوباره.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تعداد فزاینده ای از گزارش های نگران کننده ای گفت: در چند هفته گذشته که برخی از COVID-19 بیمارانی که بهبود آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بار دوم. پزشکان قادر به توضیح این رخداد اما اعتقاد بر این بود که بعید است آن دسته از بیماران به حال واقع شده است reinfected.

اما کشورهایی مانند چین قرار داده تا آنها را در قرنطینه به رعایت آنها است. گزارش های مشابهی آمد از کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی که در آن محلی CDC گزارش در اواسط ماه آوریل است که صدها نفر از بیماران آزمایش مثبت دوباره. پزشکی اقتدار مشاهده تکامل از جدید بیماران در هفته های پس از آن و تحویل به بهترین شکل ممکن اخبار اولیه در مورد کوروناویروس reinfections: این یک عود.

این KCDC مقامات منتشر شده یافته های مطالعه حاضر آشکار است که آن را مورد بررسی قرار 285 “پاسخ مثبت” موارد و همچنین 790 تماس با ما. از کسانی 27 مخاطبین مثبت بودند و 24 که موارد که قبلا تایید شده است. سه تن دیگر شد موارد که در معرض یک گروه مذهبی یا یک مورد در خانواده آنها وجود دارد بنابراین احتمال که آنها آلوده به کسی دیگر از “reinfected” فرد است.

این مطالعه می گوید که آن را در زمان 45 روز به طور متوسط از علائم اولیه شروع به تست مثبت برای بار دوم یا 14.3 روز از تخلیه. به عنوان بسیاری از 44.7 درصد از بیماران علائم از جمله سرفه و گلو درد, این گزارش می گوید. 60 درصد از آنها آزمایش برای غربالگری صرف نظر از علائم.

پزشکان نیز کشف و خنثی سازی آنتی بادی در تمام دوباره موارد مثبت و همچنین به تازگی مورد تأیید است که نشانگر یک COVID-19 ایمنی.

این KCDC به این نتیجه رسیدند که بر اساس شواهد موجود دوباره موارد مثبت بودند عفونی. علاوه بر این KCDC اصلاح سیاست های خود در مورد بیمارانی که تست مثبت دوباره, لغو 14-روز خود انزوا توصیه و همچنین نیاز جدید COVID-19 تست برای این بیماران است. دوباره موارد مثبت را هنوز هم گزارش شده و شمارش و مخاطبین خود را ادامه خواهد داد تا بررسی شود.

“تا کنون ما را دیده اند و نه عفونت های ثانویه از افرادی که در تماس با عود بیماران مبتلا به” ارشد وزارت بهداشت Yoon Tae-ho گفت: در یک جلسه. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که KCDC متوقف خواهد شد با استفاده از واژه “عود” برای اشاره به این بیماران است. به جای آنها می گویند رمان coronavirus شده است “redetected” در برخی از بیماران. این احتمال وجود دارد که بیشتر بیماران را مجددا مثبت در آینده است.

محتمل ترین توضیح برای این پدیده این است که بسیار دقیق COVID-19 RT-PCR و آزمون مورد استفاده در کره جنوبی شناسایی قطعات مرده ویروس پس از بیماران بهبود یافته اند که منجر به مثبت کاذب.

“ما در حال قرار دادن وزن بیشتر در این نظریه که مرده ویروس قطعات باقی می ماند در یک بهبود در بدن بیمار پس از ما دیده نمی شواهدی از عفونت,” ملی سرطان مرکز پردازنده کی مورن گفت: Journal.

KCDC ادامه خواهد داد برای نظارت بر این موارد اما این داده های اولیه است که قطعا خبر خوبی برای بقیه جهان است. Coronavirus ایمنی است که هنوز هم چیزی است که نیاز به توضیح داد. این بیماری خیلی جدید برای پزشکان برای ارائه ایمنی تخمین می زند. طولانی مدت COVID-19 ایمنی می تواند خبر خوبی برای افرادی که جان سالم به در برد و برای آینده واکسن نامزدها. تا آن زمان KCDC پژوهش حداقل به ما می گوید که بیماران به احتمال زیاد به قرارداد COVID-19 بار دوم در هفته بعد از مورد اول.

کره جنوبی است که یکی از مدل های نقش هنگامی که آن را به می آید حاوی COVID-19. از طریق یک کمپین تهاجمی از تست و تماس با ردیابی مقامات قادر به به طور قابل توجهی کاهش گسترش بیماری و صاف منحنی اولیه. کشور گزارش شده بیش از 11,000 موارد از ژانویه از جمله 263 مرگ و میر ناشی از شنبه بعد از ظهر.


منبع تصویر: Stephen Lovekin/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de