• شایع ترین علائم کروناویروس نیز مواجه می شوند در سرماخوردگی یا آنفولانزا است که می توانید آن را دشوار است به درستی تشخیص هر ی اگر COVID-19 تست در دسترس نیست.
  • این بیماری دارای چند عجیب و غریب علائم خود را مانند از دست دادن طعم و مزه و بوی بلکه سرمازدگی مانند ضایعات و دیگر مشکلات پوست.
  • CDC لیست “آبی لب یا صورت” به عنوان یک اورژانس علامت هشدار دهنده برای COVID-19 است که نیاز به توجه فوری پزشکی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus چند علائم شایع است که می تواند بسیار گمراه کننده است. تب و سرفه و خستگی و درد عضلانی نیز نوعی از سرماخوردگی یا آنفولانزا به عنوان لرز و لرزش و سردرد و گلو درد. به اندازه کافی جالب نیست همه بيماران مبتلا به گلو درد و سایر علائم شایع در واقع این بیماری گفت: یک مطالعه اخیر. تنگی نفس و همچنین می توانید ظاهر و تنفس مسائل رایج برای بیماری های دیگر است. اما پزشکان که مشاهده کرده اند COVID-19 بيمار شده اند قادر به شناسایی کشت از دیگر علائمی که ممکن است نشان دهنده یک SARS-CoV-2 عفونت است.

از دست دادن ناگهانی از بو و طعم است که یکی از محبوب ترین نشانه از COVID-19. آن بوده است مورد مطالعه قرار گرفته و توضیح داده شده و آن را در حال حاضر در ارتباط با این بیماری جدید. دیگر عصبی یا قلبی علايم مشاهده شده در بیماران که ممکن است تجربه کرده اند دیگر علائم است. و اگر شما روبرو می شوند ضایعات پوستی شبیه به سرمازدگی و یا شما مایل به آبی و لب و چهره, و سپس شما ممکن است COVID-19.

ما در حال حاضر صحبت در مورد غیر منتظره شروع پوست, علائم چند روز پیش هنگامی که اخبار ظهور از فرانسه است که برخی از مسائل مربوط به پوست ممکن است همراه با این رمان coronavirus. آن را فقط زدگی ضایعات که ذکر شد بلکه کهیر و قرمزی مداوم. “تجزیه و تحلیل بسیاری از موارد گزارش شده به SNDV نشان می دهد که این تظاهرات را می توان” با رمان کروناویروس گفت: این گروه در یک اطلاعیه. “ما هشدار عمومی و حرفه پزشکی به منظور شناسایی این برنامه به طور بالقوه بیماران مسری به سرعت به عنوان ممکن است” یک نسخه ترجمه شده از آزادی مطبوعات گفت.

اسپانیایی شورای عمومی از رسمی پزشک کالج ها نیز با صدور بیانیه ای عجیب و غریب جدید علامت COVID-19. “آنها بنفش ضایعات (بسیار شبیه به کسانی که از آبله مرغان یا سرخک chilblains) که معمولا به نظر می رسد بر روی انگشتان پا و به طور معمول درمان بدون ترک یک علامت” یک ترجمه از این بیانیه به عنوان خوانده شده.

“مایل به آبی از لب و یا به صورت” در حال حاضر نشانه ای که ذکر شده در CDC سایت برای رمان coronavirus روزانه پزشکی گزارش.

مایل به آبی از لب و یا در صورت از نوع علامت است که سیگنال نیاز به توجه فوری پزشکی CDC توضیح می دهد. دیگر اورژانس علائم هشدار دهنده برای COVID-19 شامل مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه و سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار کردن — دو در میان علائم عصبی است که ما ذکر کرده اند قبل از.

منبع تصویر: دن Callister/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de