محرک بررسی: این را امتحان کنید اگر شما تا به حال مشکلات با پرداخت مستقیم

  • اگر شما هنوز هم در انتظار خود را coronavirus محرک بررسی از IRS و شما به امید بدست آوردن آن را سریع تر از طریق الکترونیکی پرداخت مستقیم زمان در حال اجرا است.
  • مهلت در حال آمدن است در روز شنبه, مارس 13th که مالیات دهندگان باید آگاه باشند از.
  • IRS می گوید که آن را می خواهد به اطلاعات بانکی خود را با ظهر روز 13 مه در منظور خود را ارسال و محرک چک به عنوان پرداخت مستقیم.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کلید مهلت مرتبط با IRS را پرداخت coronavirus محرک پرداخت به طور مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها در حال آمدن است تا سریع.

با تشکر از پول اختصاص کنگره به عنوان بخشی از یک coronavirus بسته امداد, میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت کنید (و در حال حاضر شروع به دریافت) پرداخت تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای ازدواج با اضافی $500 در هر کودک واجد شرایط. این پول خواهد شد در هر یک از فرمت مقاله به بررسی فیزیکی و یا اگر شما ترجیح می دهید شما می توانید انتخاب کردن برای یک پرداخت الکترونیکی است که می آید در قالب پرداخت مستقیم — که به معنی شما می توانید بررسی کنید سریعتر. شما در حال حاضر کمتر از 24 ساعت به مطمئن شوید که شما جزئیات مربع دور برای پرداخت مستقیم.

IRS تعیین کرده است ظهر روز شنبه, مارس 13th, به عنوان آخرین مهلت برای زمانی که شما نیاز به اطلاعات بانکی خود را فرستاده شده به طوری که شما پرداخت می تواند به صورت الکترونیکی ارسال می شود. اگر شما از دست که مهلت شما گیر در انتظار یک مقاله بررسي در پست الکترونیکی. بنابراین چه چیزی شما نیاز به انجام ؟

سر به “دریافت و پرداخت” ابزار وب (دوباره قبل از ظهر روز چهارشنبه — احتمالا توسط ظهر به وقت شرق) و ورودی اطلاعات شخصی خود را مانند شماره امنیت اجتماعی و آدرس و سپس شما خواهید بود به رهبری از طریق دهید که شما را به اضافه کردن حساب بانکی خود را اطلاعات از جمله شماره حساب و مسیریابی شماره. برخی از مردم شده اند با داشتن مشکل گرفتن آن را به کار و در صورتی که شامل شما در اینجا راه حل شما می توانید سعی کنید:

بیش از یک نفر بوده است گزارش و تایید از طریق رسانه های اجتماعی است که اگر شما نوع در آدرس خود را در همه کلاه است که باید رفع این مشکل شما ممکن است داشتن.

تا کنون IRS می گوید: این خبر از برخی از 130 میلیون محرک چک با مجموع بیش از $200 میلیارد. با توجه به مالیاتی سازمان در اواخر این ماه تعداد کاغذ چک تحویل به مالیات دهندگان نیز برنامه ریزی شده “به شدت افزایش دهد.”

شما می توانید بررسی وضعیت پرداخت خود را که آیا شما در حال گرفتن یک کاغذ چک و یا واریز مستقیم با مراجعه به بخش “دریافت و پرداخت” ابزار در IRS.gov. نمی دانم که این به روز رسانی یک بار در روز پس هیچ نیاز به بررسی سایت بیشتر از این که هر روز برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد وضعیت خود را.

منبع تصویر: Eric گی/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>