هنوز هم در انتظار یک محرک بررسی کنید ؟ شما ممکن است با شما به عنوان یک کارت اعتباری بدهی

  • برخی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که هنوز در انتظار دریافت coronavirus محرک پرداخت خواهد شد گرفتن آنها در یک فرمت است که متفاوت از کاغذ چک و مستقیم-سپرده پرداخت که فرستاده شده اند تا کنون.
  • خزانه Dept. گفت: در آن آغاز خواهد شد پستی از تقریبا 4 میلیون محرک پرداخت های این هفته در قالب رایگان, کارت اعتباری بدهی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر شما گرفتار, گزارش ما از اوایل امروز, سپس شما آگاه هستید که این مهلت در حال حاضر به تصویب رسید برای شما به IRS خود را پرداخت مستقیم بانکی اطلاعات به طوری که سازمان مالیاتی به سرعت می توانید ارسال خود را coronavirus محرک را بررسی کنید. چهارشنبه گذشته بود که این مهلت به IRS است که اطلاعات به این معنی که جلو می رویم این سازمان را واریز وجوه به این حساب از همه باقی مانده که در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده خود را در بانک اطلاعات علاوه بر ارسال از کاغذ چک به بسیاری از هر کس دیگری.

ما می گویند “بیشتر از هر کس دیگری” از آنجا که در روز دوشنبه وزارت خزانه داری Dept. همچنین اعلام کرد یک راه سوم که برخی از شما دریافت خواهد شد خود محرک پرداخت خواهد شد که تا آنجا که $1,200 برای افراد و به $2,400 برای ازدواج (همراه با اضافی $500 برای هر کودک واجد شرایط). با شروع این هفته خزانه داری و IRS در حال ارسال کردن تقریبا 4 میلیون coronavirus محرک پرداخت در قالب کارت اعتباری بدهی در ازای کاغذ چک. برای برخی از مردم این را بدون شک می تواند یک تسکین پس از آن فرو می ریزد و زمان بین دریافت پول و قادر به استفاده از آن. شما نمی باید به رانندگی خود را به بانک به سپرده چک و یا استفاده از یک برنامه تلفن همراه برای اسکن کنید و صبر کنید تا به حساب خود را. کارت اعتباری است که در اصل پول در دست خود را و آماده به صرف بلافاصله در فرد و یا آنلاین.

با توجه به وزارت خزانه داری این گیفت کارت را می توان آنلاین استفاده می شود در خود پرداز atm و یا در هر محل خرده فروشی که در آن ویزا پذیرفته شده است و از آن می آید با حمایت از مصرف کننده در دسترس به بانک های سنتی صاحبان حساب از جمله حفاظت در برابر مسائلی مانند تقلب و دست دادن.

که نمی توان یک: اگر شما هم به IRS خود را پرداخت مستقیم بانک اطلاعات و هنوز هم در انتظار پرداخت خود را, شما خواهد شد گرفتن یکی از این کارت. MetaBank مالی برای خزانه Dept., شامل دستورالعمل در مورد نحوه فعال کردن و استفاده از کارت در زمانی که آنها فرستاده خواهد شد طی روزهای آینده. “کارت اعتباری بدهی در حال امن و آسان برای استفاده و اجازه می دهد ما را به ارائه آمریکایی ها پول خود را به سرعت” ما خزانه ثانیه. استیون Mnuchin گفت: در آزادی مطبوعات. “گیرنده بلافاصله می توانید فعال کنید و با استفاده از کارت با خیال راحت.”

این فرایند از ارسال پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها این است که یک محصول از 2.2 تریلیون دلار اضطراری محرک قانون کنگره تصویب در پایان ماه مارس برای کمک به جبران حداقل برخی از این فاجعه بار ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر. تا به امروز بیش از 140 میلیون نفر از این پرداخت شده است ارسال می شود و در مجموع حدود 239 میلیارد دلار است. در همین حال آمریکا در روزهای اخیر گذشت یک محرک جدید امداد بسته اختصاص بودجه برای دیگری دور از محرک چک.

منبع تصویر: جیم LO SCALZO/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im