شروع coronavirus مستندات فقط 1 هفته زودتر می توانست نجات 36,000 زندگی

  • آمریکا بسته شدن در یک گریم COVID-19 نقطه عطف نزدیک 100,000 coronavirus مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 1.5 میلیون آمریکایی.
  • محققان در دانشگاه کلمبیا تولید یک مدل نمایش چه اتفاقی می افتاد اگر مستندات در سراسر کشور آغاز شده بود فقط 1 هفته قبل است. هیچ تعجب هزاران نفر از coronavirus مرگ و میر در اینجا می تواند اجتناب شده است.

یکی از خسته کننده ترین جنبه های پاسخ در ما به COVID-19 بحران چقدر شکسته شده است در سطح ملی به طوری که برخی از کشورها در زمان عمل زودتر از دیگران برخی سوار بر سختگیرانه تر کاهش شیوه های هدایت شده به نظر می رسید متناقض در زمان از سازمان بهداشت و درمان و هر دولت بوده و خود را در آن مستند برنامه. در حال حاضر که ما آمده ایم از طرف دیگر حداقل فاز اول بحران با تمام 50 ایالت در حال حاضر پس از بازگشایی به برخی از درجه همه گرفتن سهام مورد چه می آید بعدی و همچنین ارزیابی ما چگونه به اینجا رسیدیم در وهله اول.

یک چیزی که ما در حال حاضر می دانم که با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از محققان در دانشگاه کلمبیا: برخی از 36,000 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده می تواند اجتناب شده است اگر ما می خواهم که آغاز شده و مستندات فقط یک هفته زودتر. شما می دانید همین مستندات است که باعث چنین اعتراض در سراسر کشور و موجب تظاهرات به نام آزادی.

“پیدا کنیم و کاهش قابل توجهی از اساسی باروری اعداد (از coronavirus) در مناطق عمده شهری در ارتباط با اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کنترل” محققان نوشتن. “Counterfactual شبیه سازی نشان می دهد که تا به حال این همان کنترل اقدامات اجرا شده فقط 1-2 هفته قبل از آن تعداد قابل توجهی از مرگ و میر شده است می تواند جلوگیری.” به طور خاص آنها همچنان در سطح ملی ما می تواند اجتناب شود 61.6 درصد گزارش شده عفونت و 55 درصد مرگ و میر گزارش شده به عنوان از آوریل 3 اگر همان اقدامات کنترل شده اجرا فقط یک هفته زودتر.

ادامه در امتداد این خطوط هر چند در اینجا کمی از ادراک است که باید خشم شما و حتی بیشتر بر اساس محققان,’ مدلسازی. اگر شهرها و کشورهای اطراف ما آغاز شده بود قفل کردن و اعمال محدودیت در تماس های اجتماعی در تاریخ 1 مارس — که حدود دو هفته زودتر از اولین آمریکایی آغاز شده ماندن در منزل به عنوان یک نتیجه از coronavirus — بسیاری از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده (83%) می تواند اجتناب شده است در دسترس نباشد.

رهبران ملی البته رنگ بیش از حد-تصویر گلگون در آن زمان به جای springing به عمل شامل virus قبل از آن. “که لحظه ای در زمان ابتلا به این که در مرحله رشد است فوق العاده مهم در کاهش تعداد مرگ و میر” جفری شمن متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا و رهبر این تیم تحقیقاتی گفت: نیویورک تایمز.

این محققان نشان می دهد که در زمان اقامت در خانه سفارشات شروع به اجرا در اطراف ما در ماه مارس با حدود 28000 نفر در حال حاضر آلوده شده است توسط coronavirus. به این دلیل که ما هنوز بشدت فاقد تست و تماس با ردیابی جبهه فقط 99 تایید موارد شناخته شده در آمریکا از اواسط ماه مارس.

رئیس جمهور تهمت اجرا ممنوعیت سفر به آمریکا از اروپا که به اثر رفت در مارس 13. که یکی از اولین لحظاتی که همه در آمریکا متوجه شدم چقدر جدی بحران بود و یکی است که مردم دیگر نمی تواند چشم پوشی است. با آن نقطه با این حال این روند در حال حاضر پخته و coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده رفت تا سنبله از وجود دارد.


کارگران را coronavirus بیمار به بیمارستان بروکلین منبع تصویر: Braulio Jatar/SOPA تصاویر/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im