یکی از موفق ترین cyberpunk franchises در صنایع بازی Deus Ex ساخته شده اولین آن در تلفن همراه در چهار سال پیش. بر خلاف بازی PC, نسخه تلفن همراه به شرح زیر قالب Hitman GO و لارا باغچه بروید که در آن شرکت Square Enix روشن به پازل گرا گیم پلی بازی به جای عمل است.

Deus Ex GO راه اندازی شد برای آندروید و iOS سیستم عامل در سال 2016 و آن را مورد ستایش بوده توسط رسانه ها و بازیکنان برای موفقیت در گرفتن سایبرنتیک ناکجاآباد از سری اصلی است. این بازی دارای تعداد 54 پازل ها و داستان فوتی و فوری است که باید در حفظ و افراد علاقه مند برای ساعت های زیادی.

به طور معمول, Deus Ex GO به فروش می رساند برای $5 اما در حال حاضر این بازی در دسترس است به صورت رایگان در هر دو آندروید و iOS سیستم عامل. این به نظر می رسد جهانی ارتقاء اگر چه وجود دارد هیچ گفتن که آن را به پایان خواهد رسید.

آن را به شما به دنبال به تصویب زمان در حالی که شما خود منزوی در خانه, Deus Ex GO انتخاب ایده آل است اگر شما به بازی های پازل است. مهمتر از آن هر چیزی هزینه نمی کند بنابراین اگر شما آن را دوست ندارم, شما همیشه می توانید آن را حذف. شما می توانید بازی Deus Ex برای آندروید و iOS از طریق گوگل فروشگاه بازی و اپل فروشگاه App بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de