با حداکثر سرعت دویدن 5G شبکه به طور رسمی فسخ به عنوان بخشی از T-Mobile فرآیند ادغام

این دیگر یک راز بزرگ است که T-Mobile دارای یک مزیت اولیه بیش از بقیه کشور عمده ارائه دهندگان خدمات بی سیم از نظر 5G در دسترس بودن اما در حالی که “سازمان ملل متحد حامل” نیز کار سخت در بهبود میانگین سرعت دانلود در سراسر کشور ابتلا به Verizon از آن به همان اندازه مهم است نظر زمان خواهد بود.

چرا که سرخابی فقط می توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را و جادویی را اول آمریکا “در سراسر کشور” 5G شبکه ساخته شده در پایین-گروه تکنولوژی به عنوان سریع به عنوان بزرگ قرمز را فوق العاده محدود mmWave سیگنال. به جای “جدید T-Mobile” نیاز به اضافه کردن خود میلیمتر موج (با نام مستعار بالا-band) و اواسط باند 2.5 GHz لایه در بالای فوق کم باند 600 مگاهرتز بنیاد برای رسیدن به تعادل کامل بین سرعت و پوشش های با اصطلاح “کامل کیک لایه” اجرای استراتژی است.

بیشتر 5G برای (کوچک) بخشی از مشتریان با حداکثر سرعت دویدن

قبل از آن می توانید با حداکثر سرعت دویدن اواسط گروه طیف در بالای آن در سراسر کشور کم باند 5G, تکنولوژی, T-Mobile به پیکربندی مجدد, آزمون, و در نهایت دوباره گفت: استقرار طیف است که بدیهی است که پیچیده و وقت گیر می روند. برای کمک به سرعت بخشیدن به این کلید توسعه در Magenta مسیر واقعا همه جا حاضر و فروزان سریع 5G خدمات برخی از تصمیم گیری های دشوار بود ساخته شده است.

این باید نسبتا به زودی در سراسر بازارهای مانند آتلانتا و دالاس, کانزاس, شهرستان, Phoenix, و, واشنگتن, d. C., اما این سه گوشی فوق هرگز خود را 5G پشتیبانی بازگشت. البته شما می توانید همچنان به استفاده از هر یک از سه در با حداکثر سرعت دویدن شبکه 4G LTE است که در واقع نه به طور قابل توجهی کندتر از T-Mobile را کم باند 5G خدمات.
چرا که همه چیز در حال تغییر و T-Mo سرعت خواهد شد به شدت بهبود یافته با کمک با حداکثر سرعت دویدن سابق میانه-گروه تکنولوژی توصیه شما برای ارتقاء به یک تلفن سازگار است. خود را بهترین گزینه در حال سه نفر از اعضای سامسونگ ultra-high-end Galaxy S20 که ثابت کرده اند به مراتب محبوب تر از امثال کهکشان S10 5G به هر حال.
ظاهرا با حداکثر سرعت دویدن تنها به فروش می رسد حدود 15000 S10 5G واحد و همچنین 35,000 LG V50 ال جی کپی و 25,000 OnePlus 7 Pro 5G دستگاه طوری T-Mobile تصمیم به جلو “در حال حاضر شبکه” 5G وصل نیست در واقع تأثیر است که بسیاری از مردم است. در مقابل, با حداکثر سرعت دویدن گزارش به فروش می رسد در مجموع حدود 220,000 S20 5G سری گوشی ها در ماه های مارس و آوریل به تنهایی افزایش این تعداد نزدیک به 500,000 واحد تا پایان ماه ژوئن است.

قاتل معاملات بسیار

به منظور سوئیچ را به عنوان صاف و به عنوان بدون درد که ممکن است T-Mobile ارائه شده است تحت تاثیر قرار مشتریان با حداکثر سرعت دویدن دو فوق العاده مقرون به صرفه گزینه های ارتقا دهید.

کسانی که در حال حاضر اجاره و یا سرمایه گذاری یک OnePlus 7 Pro 5G, LG V50 ال جی یا Galaxy S10 5G می توانید یک کهکشان S20 5G جایگزینی دستگاه برای 10 دلار در ماه پس از لایحه اعتبارات با 18 ماه اجاره اگر آنها پرداخت بیش از 10 دلار در ماه در توافق نامه های موجود با هزینه ماهانه زدم به 0 $برای هر کسی که در حال حاضر داشتن لیزینگ و یا تامین مالی یکی از سه فوق اولین نسل 5G های همراه و پرداخت کمتر از 10 دلار در ماه در حال حاضر.

 

به طور طبیعی همه این فوق العاده جذاب ویژه ارائه می دهد با تعدادی از رشته های متصل و شرایط ویژه از جمله واجب فلکس اجاره برنامه ها و خطوط جدید از خدمات است که به زودی منتقل می شود به T-Mobile.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de