با حداکثر سرعت دویدن 4G LTE است بسیار آهسته تر از T-موبایل 5G شبکه حداقل در حال حاضر

شما باید به خوبی آگاه حالا که T-Mobile را کسب چهارم کشور را به بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم بود همه چیز در مورد 5G اما در حالی که “سازمان ملل متحد حامل” بدون شک پیشرفت بزرگ یکپارچه “در حال حاضر شبکه” ضروری اواسط گروه و طیف خاصی از مشتریان با حداکثر سرعت دویدن بعید است که با یک حرکت اخیر خود اپراتور مالک جدید است.

ما در حال صحبت کردن موقت محدودیت از هر نوع, یا, با مدل های فوق به جای آن برای همیشه تبدیل به 4G LTE-محصولات تنها در حال حاضر. که قطعا چیزی تبلیغ طول طولانی تصویب فرایند بسیار شایع T-موبایل/با حداکثر سرعت دویدن ادغام وجود دارد اما حداقل دو دلیل آن را مانند یک چیز وحشتناک, بعد از همه.
مهم ترین جنبه کاملا مصور در به تازگی منتشر شده RootMetrics گزارش آشکار با حداکثر سرعت دویدن ميانه 4G LTE سرعت دانلود از 38.3 مگابیت در ثانیه در آتلانتا بود فوق العاده نزدیک به AT&T و T-Mobile را شبیه نمرات 43 و 40.1 مگابیت در ثانیه… در 5G. آتلانتا اولیه بود با حداکثر سرعت دویدن 5G بازار, ذهن شما, اما با توجه به T-Mobile طیف refarming فرآیند دستگاه های مانند Galaxy S10 5G دیگر قادر به دستیابی به یک 5G سیگنال در اطراف آن قسمت.
که 38.3 مگابیت در ثانیه سرعت نتیجه ثبت شده در نیمه اول سال 2020 برجسته, اما کمتر شناخته شده قدرت با حداکثر سرعت دویدن شبکه 4G LTE اما شاید مهمتر از آن به ما یادآوری می کند که چقدر به آرامی 5G در حال تکامل است برای تقریبا تمام ملت حامل. در صورتی که شما نگرانم RootMetrics قادر به ضبط به اندازه کافی تست نمونه در ورایزون 5G به دقت مشخص آن 5G متوسط سرعت دانلود” در آتلانتا که تا حد زیادی مبالغ بزرگ قرمز فروزان سریع اما به طرز وحشیانه ای پر از لکه “Ultra Wideband” شبکه می باشد.
به عبارت دیگر خود را 5G به 4G LTE در جمع و جور کردن با حداکثر سرعت دویدن نباید بسیاری از تفاوت در شرایط واقعی سرعت دانلود حداقل برای آینده قابل پیش بینی. آن را نسبتا آسان و قطعا مقرون به صرفه برای تعویض به یک کهکشان S20 5G-سری دستگاه و نگاه به جلو به همه از T-Mobile عمده شبکه بهبود در خط لوله منجر به اصطلاح “کیک لایه” rollout که در حال حاضر صورت گرفته در شهر نیویورک است.

این ترکیبی از هر سه طعم های مختلف از فناوری 5G را قادر می سازد واقعا قابل توجهی سرعت ارتقاء در حالی که همچنین تضمین مقیاس بزرگ در دسترس است. آن را اساسا نهایی 5G اما متاسفانه هنوز هم یکی از دور برای بسیاری از بازارهای ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>