با حداکثر سرعت دویدن 5G شبکه پوشش نقشه: کدام شهرهای تحت پوشش هستند ؟

آخرین به روز رسانی: جولای 8th. با حداکثر سرعت دویدن 5G شبکه به طور رسمی فسخ به عنوان بخشی از T-Mobile فرآیند ادغام

به روز شده: چرا که همه چیز در حال تغییر و T-Mo سرعت خواهد شد به شدت بهبود یافته با کمک با حداکثر سرعت دویدن سابق میانه-گروه تکنولوژی توصیه شما برای ارتقاء به یک تلفن سازگار است. خود را بهترین گزینه در حال سه نفر از اعضای سامسونگ ultra-high-end Galaxy S20 که ثابت کرده اند به مراتب محبوب تر از امثال کهکشان S10 5G به هر حال.

با حداکثر سرعت دویدن راه اندازی آن درست 5G شبکه در پایان مارس 2019 و دلیل آن را با استفاده اواسط باند طیف به عنوان فن آوری زمینه ای برای شبکه شده است قادر به ارائه وسیع ترین 5G پوشش همه ما حامل در راه اندازی.

در مقابل رقبای Verizon Wireless و AT&T تکیه بر پیچیده میلیمتر موج تکنولوژی ارائه می شود که سرعت باور نکردنی, اما شما می توانید پوشش تنها در بسیار نزدیک نزدیکی به یک 5G گره چیزی که با حداکثر سرعت دویدن به شدت اما به درستی توصیف به عنوان “کانون 5G شبکه”.

با حداکثر سرعت دویدن در ضمن لگد کردن آن 5G شبکه با راه اندازی در چهار شهرستانها عمده ما: بازار شهر کانزاس و همچنین آتلانتا به Dalls-فورت ورث شهری منطقه هوستون. شما لازم نیست پوشانده پوشش تمام اطراف این شهرها بنابراین برای مثال اگر شما در حال رانندگی شما متوجه خواهد شد که این شبکه را اغلب سوئیچ بین 5G و 4G, اما حداقل شما لازم نیست – ما اغراق آمیز اما بسیار به ایستادن در زیر برخی از لامپ پست به 5G پوشش.

حامل نیز انتظار می رود برای راه اندازی در بیشتر شهرهای بزرگ در آمریکا در آینده نزدیک و آن را در حال حاضر چند 5G گوشی در پیشنهاد: OnePlus 7 Pro 5G سامسونگ Galaxy S10 5G و LG V50 ال جی 5G.

از نظر سرعت, شما باید انتظار به طور متوسط 203.8 مگابیت در ثانیه برای 5G تقریبا 6X سریع تر از حداکثر سرعت دویدن متوسط LTE سرعت دانلود از 35.2 مگابیت در ثانیه.

تا جایی که دقیقا شما پوشش? و چگونه است که در حال تغییر است ؟ ما خواهد بود با نگه داشتن یک نگاهی از نزدیک در با حداکثر سرعت دویدن 5G گسترش در این پست ما خواهد شد به روز رسانی آن به طور منظم, بنابراین مطمئن شوید که آن را نشانه.

در اینجا این است که خلاصه ای از شهرستانها که در آن با حداکثر سرعت دویدن 5G پوشش:

  • آتلانتااز کالج پارک به Alpharetta و از ماریتا به لاورنسویل از جمله Peachtree گوشه.
  • شیکاگواز تاریخی IL-64 در شمال به استیونسون بزرگراه در جنوب و تا آنجا که خیابان کالیفرنیا در غرب به حاشیه دریاچه میشیگان در شرق.
  • دالاس-فورت ورثاز جمله مرکز شهر و شمال فورت ورث و اولس کشش در سراسر شمال و شمال غرب دالاس از جمله پلانو ریچاردسون و حلقه گل و جنوب دالاس.
  • هوستوناز مرکز شهر هوستون به یادبود شهر بازار و مرکز شهر پلازا بالای شهر هوستون و شمال غرب و جنوب.
  • کانزاس سیتیاز مرکز شهر کانزاس سیتی میسوری به اوورلند پارک کانزاس و جاهای دیگر در KC منطقه مترو.
  • لس آنجلساز Marina del Rey به مرکز شهر لس آنجلس و غرب هالیوود به شهر و در حال حاضر در بخش هایی از تورانس Southgate, Lancaster و بونا پارک.
  • نیویورک شهرستان, در بخش هایی از منهتن از پارک مرکزی به جنوب نکته فوقانی سمت غرب و هارلم برانکس جنوبی; قطعات ملکه و بروکلین; Hempstead, لانگ آیلند و همچنین اتحادیه های شهرستان پاترسون, Lodi و شرق نارنجی در نیوجرسی.
  • ققنوسدر سراسر بیشتر منطقه ققنوس مترو با خدمات در بخش هایی از ققنوس تمپه Scottsdale, Glendale, بخش هایی از ASU تعقیب زمینه و مسا.
  • واشنگتندر اطراف کنگره کاخ سفید بازار ملی مه آلود, پایین, مرکز شهر, پن چهارم/مترو مرکز Dupont Circle, پایان غرب و لوگان دایره. ارسال جدید شامل قلعه Dupont و Deanwood در سی و قطعات از Blandensburg و فرمانت ارتفاعات در مریلند و قطعات بیلی چهارراه و جورج میسون در ویرجینیا.

شما می توانید ببینید آخرین Sprint 5G نقشه پوشش در اینجا

*با حداکثر سرعت دویدن سایت تنها می تواند دیده از ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>