در سطح بین المللی پرده برداری از تقریبا چهار ماه پیش تا حدودی غیر معمول Galaxy Note 10 Lite است که هنوز به طور رسمی در دسترس در ایالات متحده است. البته پس از اخیر و کاملا غیر منتظره گسترش کهکشان S10 Lite ممکن است امید هنوز برای کمبود پول نقد S Pen طرفداران stateside را به عنوان به خوبی.

در ضمن شما می توانید خرید 6.7 اینچ گوشی با گوشی پشتیبانی از GSM حامل مانند AT&T و T-Mobile اما شما بدیهی است که برای حل و فصل “بین المللی” نوع فروخته شده توسط someone like B&H Photo Video یا Sobeonline1 بیش در eBay. دومی فروشنده سنگ تقریبا بی عیب و نقص 99.8 درصد نمره مثبت بر اساس نزدیک به 10000 مشتری رتبه بندی از 12 ماه گذشته به تنهایی اما در روشن نیست طرف از چیزهایی که فروشنده ارائه نمی دهد هر نوع گارانتی با آن فوق العاده دستگاه های مقرون به صرفه.
آنچه در آن می کند در حال حاضر ارائه یک نام تجاری جدید استفاده نشده و باز نشده و سالم Samsung Galaxy Note 10 Lite در قیمت بی نظیر از $469.98 در هاله و هاله قرمز رنگ به عنوان بخشی از یک “کانون توجه” معامله بعید به گذشته بسیار طولانی است. در حالی که ذکر شده به عنوان یک 28 درصد مدل های نشانه گذاری از $649.99 قیمت آن را به ارزش برجسته است که B&H اتهامات $529.99 در زمان نوشتن این مقاله پس از تخفیف تنها 20 دلار است.

خط پایین شما دقیقا به دنبال در زمین بسیار مخربی پس انداز در اینجا, اما اگر شما کمتر از $500 به صرف یک “مدرن” S Pen-wielding تلفن این معامله این است که نمی شود از دست رفته.

ستایش در ما در عمق بررسی های زیبا صفحه نمایش سوپر AMOLED با محور سوراخ پانچ و هیچ منحنی به عنوان به خوبی به عنوان آن جامد عملکرد دوربین با هیچ دست انداز های Galaxy Note 10 Lite بسته Exynos 9810 پردازنده است که… بدیهی است که هیچ بازی برای Snapdragon 855 SoC زیر هود توجه داشته باشید 10 و توجه داشته باشید 10+ stateside.
فوق العاده به اندازه کافی هر چند توجه داشته باشید 10 Lite همچنین می آید با یک باتری بزرگتر نسبت به 6.8 اینچی Note 10+ و همچنین همان وعده دو سال تمام از به روز رسانی نرم افزار در بالای آندروید 10 در حال اجرا خارج از جعبه است. آه و آیا ما به ذکر این “به مطلب” مدل دارای یک جک هدفون و اسلات کارت حافظه microSD ، بدون ما هیچ ایده چه سامسونگ فکر نمی آوردن این پسر بد به ما رسما یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im