Spotify در به رقیب موسیقی یوتیوب با ‘آفلاین کاربر مخلوط’ ویژگی

به نظر می رسد مانند Spotify در حال حرکت است. جریان پلت فرم حذف 10,000-آهنگ محدودیت در کتابخانه ها در اوایل این ماه و در حال حاضر آن را با هدف به رقیب موسیقی یوتیوب با ویژگی های جدید. مورد علاقه ما معکوس نرم افزار مهندس جین Manchun وانگ حفر کردن یک تصویر جالب, نمایش, نکات, که Spotify در حال کار بر روی چیزی به نام آفلاین کاربر مخلوط.

قضاوت با تصویر و نظرات تحت جین پست در توییتر از ویژگی های جدید است که شبیه به یوتیوب موسیقی آفلاین Mixtape لیست پخش. “این است که خود را آفلاین مخلوط مناسب برای شما” می خواند به شرح زیر عنوان شده است. این ویژگی احتمالا با این نسخهها کار به همان روش آفلاین Mixtape – آن را به طور خودکار دریافت برخی از آهنگ ها را بر اساس سلیقه خود برای ایجاد آفلاین لیست پخش.

این یک چیز مفید به خصوص اگر شما اغلب فراموش نکنید که برای دانلود موسیقی در هنگام سفر به مکان با تلفن همراه دریافت. موسیقی یوتیوب نسخه از این ویژگی دارای یک درپوش از 100 آهنگ که شما می توانید افزایش بیشتر با یکی دیگر از 400 آهنگ از طریق هوشمند محبوبیت. هیچ اطلاعات در زمانی که این Spotify قابلیت به شما آمار کاربران اما جین سابقه بسیار خوبی نشان می دهد ممکن است آن را هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر