Spotify رول پادکست های ویدئویی را به رایگان و حق بیمه کاربران در سراسر جهان

پادکست یک چیزی برای چندین سال در حال حاضر, اما آنها تنها به تازگی منفجر کردن. Spotify و دیگر جریان موسیقی خدمات در حال هل دادن مقدار زیادی از ویژگی های مربوط به پادکست ها از جمله گزینه برای دیدن واقعی podcasters در حالی که گوش دادن به آنها.Spotify در امروز نشان داد که آن را در حال حاضر نورد از یک ویدیو جدید از ویژگی های پادکست با انتخاب پادکست که اجازه خواهد داد که هر دو رایگان و حق بیمه کاربران برای گوش دادن به و یا تماشای این پادکست ها. Spotify نیز برجسته برخی از پادکست است که بهره مندی از ادغام ویدئو: کتاب بسکتبال 2.0, فانتزی, فوتبالیست های بورس, پادکست, H3, پادکست, صبح, نان تست, آموزش عالی با ون Lathan و راشل لیندسی و Rooster Teeth پادکست.

صرف نظر از اینکه شما با استفاده از یک دستگاه آندروید و یا iOS شما می توانید پادکست ها با فشار دادن آیکون بازی که معمولا به نظر می رسد در سازگار پادکست. آنها باید به طور خودکار شروع و همگام تقریبا بلافاصله با خوراک های صوتی.

گزینه ای برای دانلود فایل صوتی بر روی تلفن خود را به طوری که شما می توانید گوش دادن به پادکست های مورد علاقه خود را بر روی بروید را در دسترس باقی می ماند. نگه داشتن در ذهن که این ویدئو ویژگی تنها رول در کشورهایی که پادکست پشتیبانی می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im