Spotify در حق بیمه اواز یا موسیقی دو نفری است که با تخفیف طرح خانواده اما برای زوج

  • Spotify در اعلام حق بیمه جدید اواز یا موسیقی دو طرح در روز چهارشنبه است که اجازه می دهد تا دو نفر باید حساب های خود را تحت همان برنامه برای $12.99/ماه.
  • Spotify در حق بیمه Duo نیز همراه با منحصر به فرد Duo مخلوط لیست پخش است که ترکیبی از موسیقی مورد علاقه خود را با بالا آهنگ شریک زندگی خود را و یا هم اتاقی.
  • به منظور ثبت نام برای بیمه Duo شما را به زندگی می کنند در همان آدرس به عنوان کاربر دیگر.

تلاش برای همکاری مدیریت یک سرویس اشتراک با یک دیگر قابل توجه می تواند مملو از خطر است. بسیاری از ما قربانی شده اند الگوریتم است که به نظر می رسد به نفع دیگر اعضای خانواده به همین دلیل است که داشتن پروفایل جداگانه است که اغلب یک ضرورت است. متاسفانه هر سرویس دارای پروفایل های فردی, اما برای پرداخت دو اشتراک در یک خانواده نیست یک جایگزین عالی یا. به همین دلیل Spotify جدید حق بیمه دو طرح سازش کامل برای زوج های که می خواهند برای حفظ الگوریتم خود را بدون اتلاف هر گونه پول اضافی.

طراحی شده به صورت جفت زندگی می کنند در همان آدرس Premium اواز یا موسیقی دو نفری می دهد هر فردی خود را حساب حق بیمه تحت یک برنامه برای $12.99 که فقط 3 دلار گران تر از استاندارد حق بیمه طرح است. اگر چه این طرح در دسترس بود در انتخاب بازارهای قبل از امروز آن را نورد گسترده ای به 55 کشور جدید در روز چهارشنبه.

علاوه بر صرفه جویی در شما و شریک زندگی خود را, هم اتاقی یا قاچاق برخی از پول در حالی که در ادامه به ارائه هر دو شما همه از قدرت پردازش از Spotify در حق بیمه (ad-free streaming, آفلاین, گوش دادن unlimited skips) حق بیمه Duo همچنین به معرفی منحصر به فرد Duo مخلوط لیست پخش است که به طور منظم به روز با موسیقی است که هر دو شما لذت بردن از. شما می توانید انتخاب کنید برای فیلتر کردن لیست پخش برای رسیدن به لرز آهنگ یا خوش بین آهنگ ها و اگر شما علاقه مند شما می توانید ترک.

“امروز ما مفتخر به راه اندازی Spotify در حق بیمه Duo اول-از-آن-نوع صوتی ارائه شده برای فقط دو نفر در همان خانواده می گوید:” الکس Norström های Spotify رئیس Freemium کسب و کار افسر. “حق بیمه Duo گسترده ما شامل موسیقی و پادکست فروشگاه و کاربران همه چیز در مورد حق بیمه Spotify در. با دو فرد حساب حق بیمه شما می توانید هر دو گوش به طور مستقل و بدون وقفه و همه خود را شخصی لیست پخش و ویژگی های طراحی شده فقط برای شما. ما هیجان زده را به این منحصر به فرد حق بیمه Spotify در برنامه ریزی برای حتی بیشتر بازارهای سراسر جهان است.”

اگر شما در حال حاضر پرداخت برای Spotify در حق بیمه شما می توانید به بیمه اواز یا موسیقی دو نفری با مراجعه به صفحه حساب در Spotify.com و هدف قرار دادن “تغییر برنامه است.” اگر شما انتخاب می کنید برای ارتقاء این راه شما را به حساب های موجود شما و همه لیست های پخش و ذخیره هر آهنگ شما انباشته تا به آن نقطه. همچنین, اگر شما سعی نمی Spotify در حق بیمه شما ممکن است واجد شرایط برای یک ماه رایگان حق بیمه Duo هنگامی که شما ثبت نام. فقط نگه داشتن در ذهن است که شما را به زندگی می کنند در همان آدرس به عنوان کاربر دیگر اگر شما تصمیم به ثبت نام برای بیمه اواز یا موسیقی دو نفری.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im