Spotify ممکن است اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای ویدیو های از موسیقی در برنامه آن در آینده

توسعه دهندگان نرم افزار هستند که همیشه در lookout برای ویژگی های جدید می توانید آنها را اضافه کنید. در حال حاضر MacRumors گزارش می دهد که Spotify در برنامه ممکن است گرفتن یک خوب ویژگی های جدید در آن “در حال پخش” روی صفحه نمایش برخی از زمان در آینده است. بنا به گزارش این برنامه اجازه می دهد تا مردم را به تماشای ویدیو های از موسیقی رسمی از آهنگ های آنها در حال گوش دادن به. وبلاگ نویس و مهندسی معکوس جین Manchun وانگ پیدا کرده و فعال کنید و گزینه های ویدئویی برای Spotify را “در حال پخش” روی صفحه نمایش. در صدای جیر جیر خود را, ما می توانید ببینید که آینده tab رابط ممکن است به شنونده فرصت برای سوئیچ بین بوم هنر آلبوم و تصویری. اما به عنوان ما می توانید ببینید پایین Spotify هنوز نمیفهمد که دقیقا چه خواهد شد و نمایش داده شده در بخش ویدئو.
احتمالا کاربران قادر خواهد بود به تماشای تمام فیلم ها موسیقی بر Spotify در به شیوه ای شبیه به یوتیوب. این است که نه تایید شده و ما لازم نیست که اطلاعات این خواهد بود که به طور رسمی اجرا شده توسط Spotify را به تیم توسعه دهنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>