Spotify معرفی جدید حق بیمه طرح زوج

Spotify در حال حاضر ارائه می دهد یک برنامه به طور خاص طراحی شده برای خانواده تا 5 نفر اما اگر خانواده شما است که کمی کوچکتر ؟ شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد که دیگر پس از Spotify فقط اعلام کرد که یک نام تجاری جدید برنامه فقط برای دو نفر.این طرح جدید که به نام Spotify در حق بیمه اواز یا موسیقی دو نفری و در حال حاضر در دسترس در 55 بازارهای سراسر جهان است. بر خلاف برنامه های خانواده, حق بیمه, اواز یا موسیقی دو نفری طراحی شده است برای عاشق موسیقی جفت زندگی می کنند در همان آدرس. هر دو از اعضای زن و شوهر در حال گرفتن منافع همان فقط برای $12.99 قیمت در هر ماه (یا بازار معادل آن).

در میان این فواید شامل حق بیمه دو برنامه Spotify اشاره آگهی رایگان در تقاضا, گوش دادن دسترسی به بیش از 50 میلیون آهنگ و بیش از 1 میلیون پادکست عناوین. از همه مهمتر کسانی که اشتراک حق بیمه Duo قادر خواهد بود برای گوش دادن به لیست پخش خود را در هر زمان به صورت جداگانه بدون وقفه و دسترسی به منحصر به فرد Duo ترکیبی از ویژگی های.

با دو ترکیب حق بیمه Duo مشترکین می توانید گوش دادن به یک به طور منظم به روز رسانی لیست پخش ساخته شده به طور خاص برای آنها اجازه می دهد آنها را به کشف موسیقی آنها مانند. یکی دیگر از چیزی که مهم است به ذکر است که کسانی که نه سعی حق بیمه قبل, هم اکنون می توانید اولین ماه از حق بیمه به صورت رایگان این درست است که هر دو کاربران باید اقامت در همان آدرس به واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im