• Spotify در نهایت حذف 10,000 آهنگ محدودیت از کاربر کتابخانه های این هفته است.
  • قبلا Spotify کاربران تنها می تواند ذخیره 10,000 آهنگ ها و آلبوم های شخصی خود را به کتابخانه ها اما در حال حاضر آنها می توانید ذخیره موسیقی به همان اندازه که آنها می خواهند بدون هیچ گونه محدودیت.
  • لیست پخش و دریافت به صورت آنلاین گوش دادن هنوز هم محدود به 10 ، 000 آیتم ها در هر.

با نزدیک به 300 میلیون کاربر 130 میلیون که پرداخت به صورت ماهانه اشتراک Spotify در, محبوب ترین خدمات جریان موسیقی در جهان است. اپل موزیک گرفته اند ممکن است سرب در ایالات متحده, اما در سطح جهانی هیچ جریان پلت فرم است که همه جا به عنوان Spotify در. یکی از دلایل بسیاری که Spotify تبدیل به یک نیروی مسلط است و تعداد مطلق از ویژگی های آن را ارائه می دهد اما یک محدودیت عمده همواره bugged کاربران قدرت.

برای سال Spotify محدود شده هر کاربر کتابخانه به 10 ، 000 اقلام است. اگر شما تا کنون آمار محدود شما می توانید پیام زیر را هنگامی که شما سعی می کنید برای اضافه کردن خود را 10,001 st ترانه: “حماسه مجموعه دوست من. هیچ فضای بیشتری در کتابخانه خود را. برای صرفه جویی بیشتر شما نیاز به حذف برخی از آهنگ ها و یا آلبوم.” Spotify کاربران درخواست شده است برای این محدودیت برداشته شود و از آنجا که جامعه ایده های بورس معرفی شد. این هفته نماز خود را پاسخ داده شد.

Spotify می گوید جدید خود را “نامحدود کتابخانه تجربه” است نورد از کاربران در حال حاضر به این معنی که شما می توانید ذخیره کنید به عنوان بسیاری از آهنگ ها و آلبوم به “کتابخانه” را به عنوان خواسته های قلبی خود را. این تغییر نمی کند آفلاین گوش دادن حد. Spotify کاربران هنوز هم تنها مجاز به ذخیره تا 10000 آهنگ تا 5 دستگاه برای گوش دادن آنلاین. همچنین حد از آهنگ است که می تواند اضافه شده به یک لیست پخش است که هنوز 10,000 بنابراین شما می توانید یک لیست پخش نامحدود.

به عنوان کسی که با استفاده از Spotify در هر روز و به طور مداوم شیپور خاموشی را شست دکمه ای جدید از موسیقی برای نگه داشتن آهنگ از آهنگ ها و آلبوم های که من مثل من هرگز در هر نقطه نزدیک به رسیدن به حد. وجود دارد هزاران نفر از افرادی که استفاده از Spotify به مراتب بیشتر از من تا به حال خواهد شد و اگر شرکت می دلجویی که جمعیت بدون تأثیر راه بقیه از ما در استفاده از خدمات همه برنده. به علاوه در حال حاضر من به شما هرگز به نگرانی در مورد محدود می کند.

این دومین بار است که Spotify در عناوین ساخته شده در هفته گذشته به عنوان شرکت اعلام کرد سه شنبه گذشته که جو روگان را فوق العاده محبوب پادکست جریان خواهد شد به طور انحصاری در Spotify در شروع این ماه سپتامبر. این شرکت ساخته شده است که عمده فشار را به جهان از پادکست در ماه های اخیر و در حالی که این جو روگان تجربه است که به وضوح بزرگترین دریافت طیف گسترده ای از شخصیت های محبوب شروع به پریدن کرد در Spotify در انحصار قطار. این شرکت حتی تا آنجا رفت که برای خرید رینگر (و همه از آن پادکست) آشکار بازگشت در ماه فوریه است.

منبع تصویر: Spotify

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im