Spotify در به ارمغان می آورد پشت آن قاتل معاملات برای اولین بار و بازگشت مشترکین

به نظر می رسد مانند کریسمس در حال آمدن است در اوایل سال جاری برای طرفداران جریان موسیقی خدمات در بودجه تنگ, عنوان محبوب ترین در جهان از جمله پلت فرم است فقط زنده کرد یک قاتل مکرر معامله بود که در گذشته ارائه شده شما حدس زده آن پیش از تعطیلات حدود شش ماه پیش.

درست است که شما می توانید یک بار دیگر سه ماه از Spotify در حق بیمه دسترسی کاملا رایگان, صرفه جویی در مجموع 30 دلار یا بیشتر اما مثل همیشه محدود به زمان ارتقاء در دسترس است برای موجود یا گذشته مشترکان است. شما نیز نمی توانید ادعای تمدید آزمایشی رایگان اگر شما سعی کردم از پلت فرم قبل از این که آیا شما انجام داده ایم که برای 30 یا 90 روز است.

در سمت روشن شما می توانید نمره کوچکتر تخفیف اگر شما لغو شده قبلی خود را عضویت در حق بیمه قبل از آوریل 14, با سه ماه تمدید تنظیمات شما را به $9.99 همه در همه جای فوق $30. بدیهی است که نه به عنوان سرد به عنوان قادر به پرداخت هیچ چیز را برای شما نامحدود آگهی رایگان دسترسی به تقریبا بی نظیر کتابخانه از ده ها میلیون ها نفر از آهنگ ها و آلبوم های, اما آن را با این نسخهها کار به دوام $3.33 هزینه ماهانه است که بدون شک ،

آن را نیز بزرگ است که مشترکین جدید می توانید انتخاب کنید یک خانواده و یا حساب دانشجو اگر آن را مناسب آنها را بهتر از یک فرد Spotify در حق بیمه طرح و هنوز هم پرداخت هیچ چیز را برای سه ماه اول خود را با استفاده از این سرویس است. یک خانواده اشتراک در ذهن شما به طور معمول هزینه $14.99 یک ماه پوشش تا شش حساب برای اعضای همان خانواده به عنوان به خوبی به عنوان Spotify بچه ها دسترسی داشته باشید.
تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم دانش آموزان به طور معمول سرفه کردن فقط 4.99 $در ماه برای اصل همان مزایای به عنوان یک فرد به طور منظم مشترک و همچنین Hulu و پی اس. که در حال حاضر یک معامله اگر چه $0 یک ماه است که به طور طبیعی و حتی بهتر از $4.99.

شما باید تا 30 ژوئن به انتخاب آنچه پیشنهاد ویژه با این نسخهها کار بهترین برای شما, اما فراموش نکنید که برای لغو اشتراک خود را قبل از اینکه شما شروع به طور خودکار برای شارژ کامل قیمت بازار-پیشرو در خدمات جریان موسیقی. شما می توانید انجام دهید که در هر زمان شما می خواهید و هنوز هم امکان استفاده از تمام تمدید آزمایشی رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de