• آمریکا, انگلستان, کانادا و مقامات امنیتی هشدار داده اند ممکن است دولت-ملت به دنبال جاسوسی در تحقیقات واکسن برای رمان coronavirus.
  • معلوم نیست اگر هر واکسن اطلاعات به سرقت رفته بود و یا چه واکسن نامزدها ممکن است هدف قرار گرفته اند اما مقامات آگاه از هکر مبارزات هدف محققان پزشکی.
  • برخی از واکسن نامزدهای تایید شود ممکن برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این سقوط اما ممکن است سالها برای جمعیت جهان به تلقيح شده.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای کل جهان به کنار گذاشتن آن تفاوت و کار با هم به سمت خوب بیشتر های رمان coronavirus همه گیر است. حتما وجود خواهد داشت و افزایش همکاری بین کشورها برای حفظ این بیماری در بررسی به عنوان آنجا که ممکن است تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت. اما اگر آن را در حال حاضر روشن از انواع حملات سیاسی است که ما شده ایم شاهد پس از ظهور ویروس جدید, آن را نمی خواهد سوار صاف. حتی واکسن توسعه خواهد بود امان به عنوان جاسوس در حال حاضر در حال تلاش برای سرقت coronavirus اسرار.

یک بیل گیتس پست وبلاگ در اوایل این هفته نشان داد به عنوان بسیاری از 115 تیم های مختلف مشغول به کار بودند در COVID-19 واکسن نامزدها که از اواسط ماه آوریل با هشت تا 10 از آنها نشان دادن وعده. سابق مایکروسافت exec توضیح داد که چگونه خاص واکسن تکنولوژی کار می کند و همچنین جوانب مثبت و منفی از در حال توسعه یک واکسن در اعداد بزرگ است. گیتس همچنین خطاب به مسائل تدارکاتی برای تولید واکسن در مقادیر زیاد گفت که COVID-19 نوع بیماری که در آن کل جهان نیاز به تلقيح شده. آن را سال تولید بین 7 میلیارد و 14 میلیارد دوز گیتس گفت. او همچنین بر این باورند که خواهد بود که برای اولین بار به دریافت واکسن.

گیتس گفت که پس از مراقبت های بهداشتی کارگران این کشورهای کم درآمد است که باید برای اولین بار واکسن را دریافت کنند چرا که مردم را در معرض خطر بالاتر مرگ در آن کشور است. اما چه اتفاقی می افتد با واکسن توسعه است که معمولا نه چندان شریف:

با اکثر واکسن تولید کنندگان امضای توافق با این کشور که در آن کارخانه های خود قرار دارد به طوری که کشور می شود اولین نرم افزار در این واکسن است. معلوم نیست اگر این است که آنچه در اینجا اتفاق خواهد افتاد. من امیدوارم که ما پیدا کردن یک راه به آن را دریافت کند در یک عادلانه اساس به تمام جهان است. این که ملی و مقامات بهداشتی نیاز به توسعه یک طرح توزیع هنگامی که ما درک بهتری از آنچه که ما در حال کار با.

خاص این بند است همه جالب تر در بزرگ سیاه و سفید دیک داستان جدید در مورد cyber-جاسوسان تلاش برای سرقت واکسن اسرار. ایالات متحده دیده می شود جاسوس خارجی هدف شرکت انجام coronavirus تحقیقات واکسن به گفته یک مقام ارشد اطلاعاتی آمریکا رسمی که خطاب به همسرم. مدیر ملی ضد جاسوسی و مرکز امنیت لایحه Evanina گفت: دولت آمریکا هشدار داده بود در تحقیقات پزشکی سازمان از خطر داشتن اطلاعات خود را هک. Evanina نمی گویند که آیا وجود دارد مواردی از سرقت اطلاعات.

دولت ایالات متحده گزارش شده است که در حال اجرا “عملیات پیچ و تاب سرعت” برای کمک به کار بر روی یک coronavirus واکسن.

“ما کار کرده اند با ما صنعت و دولت عامیانه در اینجا بسیار نزدیک به اطمینان حاصل شود آنها در حال محافظت از تمام تحقیقات و اطلاعات به عنوان بهترین آنها می توانند” او گفت:. “ما هر انتظار است که اطلاعاتی خارجی, خدمات, شامل, چینی, حزب کمونیست تلاش خواهد کرد برای به دست آوردن آنچه که ما در حال ساخت در اینجا.”

او افزود: “ما در تماس با هر تحقیقات پزشکی سازمان است که انجام تحقیقات به بسیار مراقب باشند. در جهان امروز وجود دارد هیچ چیز با ارزش تر و یا ارزش سرقت از هر نوع تحقیقات پزشکی است که برای کمک به با کروناویروس واکسن.”

FBI رسمی گفته شده اند وجود دارد رسوخ در اواسط ماه آوریل در برخی از موسسات مشغول به کار در COVID-19 پژوهش است. دو بیمارستان در جمهوری چک گزارش داد حملات سایبر در ماه آوریل باعث غیر معمول هشدار از وزیر امور خارجه مایک Pompeo. “ما بر این بازیگر در سوال به خودداری از انجام مخل مخرب سایبری فعالیت علیه جمهوری چک را از سیستم بهداشت و درمان و یا زیرساخت های مشابه در جای دیگر گفت:” بدون نام بردن از نام.

“پیچیده تهدید بازیگران ممکن است اقدام به سرقت مالکیت معنوی از سازمان های درگیر در تحقیق و توسعه مرتبط با COVID-19 گفت:” کانادا در مرکز امنیت سایبر در ماه مارس است.

منابع امنیتی از بریتانیا گفت: BBC آنها دیده می شود فعالیت مشابه نیز هست.

منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im