‘Spider-Man: به عنکبوت-آیه 2″ هنوز هم در مسیر 2022

  • Spider-Man: به عنکبوت-آیه 2 رسما شروع به تولید این هفته است.
  • عاقبت به Spider-Man: به عنکبوت-آیه تمرکز بر شکوفایی عاشقانه بین مایلز مورالس و گوئن استیسی پس از حوادث فیلم اول.
  • از Spider-Man: به عنکبوت-آیه عاقبت تنظیم شده است برای ضربه زدن تئاتر, در اکتبر 7th, 2022.

قبل از استودیو مارول بود شکستن جعبه دفتر ثبت دو بار در سال سونی را کمک کرد کتاب های کمیک فیلم را به جریان اصلی با Sam Raimi را مرد عنکبوتی سه گانه است. اگر چه سونی تا به حال مقدار زیادی از ابرقهرمان تئاتر بازدید از Spider-Man 2 در سال 2004 چند اگر هر حال همان ترکیب انتقادی و تجاری درخواست تجدید نظر به عنوان دو Spider-Man , فیلم,. بنابراین در حال حاضر فقط بیش از یک دهه بعد آن را تنها حس می کند که مرد عنکبوتی را به نجات آمده است یک بار دیگر اما این بار او نمی خواهد زندگی می کنند و او نمی تواند پیتر پارکر.

Spider-Man: به عنکبوت-آیه نبود میلیارد دلار داستان موفقیت از دیگر بازیگران فیلم شخصیت های مارول بود اما ستایش توسط طرفداران و منتقدان به طور یکسان بستن پلنگ سیاه در گوجه فرنگی است که بالاترین امتیاز MCU فیلم به تاریخ. در نوامبر سال 2018 قبل از عنکبوت-آیه تا به حال حتی به تئاتر کار در عاقبت در حال حاضر آغاز شده و در این هفته تولید Spider-Man: به عنکبوت-آیه 2 رسما آغاز شده است.

نیک Kondo, سرب, انیماتور در Sony Imageworks نشان داد در توییتر که جمعه بود و روز اول خود را در این شغل مشغول به کار در این عاقبت به عنکبوت-آیه. در اصل میله میله به آن تئاتر اولین بار در آوریل 8, 2022, سونی پس از تحت فشار قرار دادند, تاریخ انتشار, بازگشت به, اکتبر 7th, 2022 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

بیش از دو سال از راه اندازی (با مقدار زیادی از زمان باقی مانده برای تاخیر بیشتر) ما نمی دانم زیادی در مورد عاقبت اما ما نمی دانیم که Joaquim Dos Santos (Avatar: The Last Airbender, The Legend of Korra) شنود گذاشته شده است به طور مستقیم در حالی که دیوید کالاهام (Wonder Woman 1984) را بنویسیم. Shameik مور انتظار می رود که به تلافی نقش خود را به عنوان مایلز مورالس همراه با Hailee Steinfeld به عنوان صدای گوئن استیسی.

در مصاحبه با غرور نمایشگاه در سراسر زمان عنکبوتی آیه را انتشار تصاویر سونی ارشد امی پاسکال اعلام کرد که عاقبت خواهد بود متمرکز بر “مایلز مورالس و گوئن استیسی—و کشف یک داستان عاشقانه بین این دو یک موضوع را از [Phil خداوند] اصلی اسکریپت است که در نهایت در مناسب نیست به عنکبوت-آیه.”

او همچنین نشان داد که عنکبوت-آیه 2 را به عنوان “سکوی پرش” برای یک عنکبوت-زنان اسپین آف فیلم مجموعه ای از ویژگی های گوئن استیسی (عنکبوت-گوئن) سیندی ماه (ابریشم) و جسیکا درو (Spider-Woman). برای به عنوان بسیاری از عنکبوت-مردم به عنوان اصلی عنکبوت-آیه های معرفی شده وجود دارد نزدیک به یک منبع بی پایان از آنها هنوز هم در انتظار خود را روی صفحه نمایش نقره ای آغاز بکار. و در حال حاضر حداقل ما می دانیم که ما یک گام نزدیک تر به ملاقات با آنها در عاقبت.

منبع تصویر: Sony Pictures

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>