SpaceX خدمه اژدها می رسد برای آن تاریخ با سرنوشت

SpaceX خدمه اژدها روز دور از آن بسیار پیش بینی پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی. از آن خواهد شد اولین crewed

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 خرداد 1399
  • SpaceX خدمه اژدها روز دور از آن بسیار پیش بینی پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی.
  • از آن خواهد شد اولین crewed راه اندازی در SpaceX, تاریخ و اولین بار ناسا ارسال انسان به فضا از خاک آمریکا پس از عصر شاتل فضایی.
  • ناسا هنوز تصمیم گرفته نشده که چگونه زمانی که فضانوردان را در فضا است.

ناسا است که کمتر از یک هفته دور از راه اندازی انسان به فضا از خاک آمریکا برای اولین بار پس از عصر شاتل فضایی. آن را کاملا یک لحظه بزرگ برای ناسا, اما شاید حتی بزرگتر لحظه برای SpaceX. از آن خواهد شد یک SpaceX Falcon 9 rocket و خدمه کپسول اژدها که ارسال خواهد شد فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به فضا و آن خواهید بود اول سرنشین دار راه اندازی در تاریخ شرکت.

در حال حاضر به عنوان پیش بینی برای راه اندازی می رسد زمین تب های SpaceX سخت افزار وارد کرده در مرکز فضایی کندی و آماده سازی را آغاز کرده اند برای راه اندازی. خط پایان NASA Commercial Crew program نزدیک است.

تجاری خدمه برنامه متولد شد از ناسا تمایل برای سرعت بخشیدن به توسعه و آزمایش خدمه قادر فضاپیمای بدون نیاز به انجام بسیاری از کار. آژانس استخدام SpaceX و بوئینگ برای تحویل امن و قابل اعتماد سخت افزار است که آن را می توانید استفاده کنید برای ارسال فضانوردان به فضا را هر زمان که می خواست آن را بدون پرداخت پول برای صندلی در روسیه موشک.

در اوایل بوئینگ شد و این علاقه را به پایان برساند برای اولین بار با آن Starliner فضاپیما انتظار می رود به آماده شدن قبل از SpaceX خدمه اژدها. بوئینگ به عنوان ما را دیده ام تا به حال یک زن و شوهر از سال و آن را طولانی نیست قبل از SpaceX بود روشن frontrunner برای ارائه در وعده خود را به ناسا. Starliner را شکست و آن را به ایستگاه فضایی بین المللی در طول یک نسخه ی نمایشی تست مهر و موم معامله و مسابقه SpaceX را به از دست دادن.

در حال حاضر با راه اندازی سریع نزدیک شدن به آن همه دست در عرشه سناریو برای SpaceX و ناسا کارکنان در کندی. راه اندازی برنامه ریزی شده است برای مارس 27th در 4:33 p. m. EDT. با فرض اینکه همه به خوبی می رود خدمه اژدها خواهد حوض با ایستگاه فضایی بین المللی در حالی که کوتاه بعد.

این مهم است که توجه داشته باشید که این است که هنوز هم به عنوان یک تظاهرات ماموریت حتی اگر فضانوردان ناسا در حال سوار همراه است. SpaceX برای اثبات که در آن سفینه فضایی امن و کاملا کاربردی و با هر گونه مسائل است که پاپ تا در طول ماموریت مطمئنا تا پایان در این شرکت به انجام لیست.

ناسا مطمئن نیست چه زمانی می خواهد این دو فضانورد به صرف در ایستگاه فضایی بین المللی پس از ورود از طریق خدمه اژدها. آن را در سمت چپ پنجره باز برای انواع گزینه ها از جمله یک دیدار از هفته و یا یک مقدار دیگر ماه-تور طولانی. هر زمان که آژانس فضایی تصمیم می گیرد به آنها را به خانه خدمه اژدها باید به تصویب نهایی خود را تست و اطمینان به یک ورود امن به عقب بر روی زمین است.

اگر تمام کسانی که همه چیز خط ناسا خواهد بود قادر به ثبت نام در خدمه اژدها و شروع به استفاده از آن را برای ماموریت به ISS هر زمان که آن را بخواهد.

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن