SpaceX سعی خواهد کرد برای راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از Starlink ماهواره در شنبه

  • این SpaceX Starlink ماموریت است که برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه و پس از آن جمعه تا به حال شده است تحت فشار قرار دادند تا شنبه.
  • شرایط آب و بارها و بارها تاخیر در راه اندازی که شامل یک دسته از 57 جدید ارتباطات ماهواره.
  • راه اندازی میله میله برای 10:55 p. m. و از روز شنبه آب و هوا اجازه.

این چیزی است که از یک هفته برای SpaceX. هیچ چیز واقعا اشتباه رفته اما آب و هوا فقط, واقعا, واقعا به نظر نمی رسد می خواهم به همکاری با این شرکت قصد دارد برای راه اندازی یکی دیگر از دسته ای از آن Starlink ارتباطات ماهواره به مدار است. در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه راه اندازی شد تحت فشار قرار دادند به امروز جمعه 10 اما آن کار نمی کند یا نه. حال back-up-to-the-عقب-جلو پنجره پرتاب میله میله برای چهار شنبه, جولای 11th, در 10:55 p. m. ET.

این خواهد بود که سوم اقدام به پرتاب فالکون 9 است که حمل نه تنها یک جفت ماهواره جدید برای یک شرکت به نام BlackSky بلکه آید تپه دسته ای از 57 براق جدید Starlink ماهواره. در واقع آنها کاملا به عنوان براق به عنوان آنها استفاده می شود, اما ما به شما دریافت کنید که در یک دقیقه.

متاسفانه پیش بینی نمی کند و نگاه فوق العاده مناسب برای راه اندازی هر چند برخاست هنوز هم می تواند اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده. هواشناسان نشان می دهد که دوش می تواند قرار دادن یک دمپر در SpaceX راه اندازی طرح های, اما همه چیز ممکن است به روشن کردن زمان فالکون 9 است که میله میله به سر skyward.

همانطور که برای Starlink ماهواره خود این خواهد بود که مدل های جدیدتر از بسیاری از آنهایی که SpaceX در حال حاضر در مدار زمین. یک شکایت از دانشمندان پس از Starlink ماهواره شروع به مصرف بیش از آسمان قابل مشاهده بود که چگونه آنها به ستاره شناسان کار بر روی زمین. به عبارت ساده, ماهواره گروه ترکان و مغولان می توانید به طور کامل خراب کردن مشاهدات کیهان هنگامی که پاپ تا در زمان اشتباه.

SpaceX شمردن اطراف با چند راه حل های ممکن از جمله نقاشی ماهواره مات سیاه و سفید به کاهش بازتاب, اما این, جدیدترین مدل های مجهز خواهد شد با جمع شدن سایه خورشید است که باید کاهش بازتاب نور خورشید خاموش براق آنتن و کاهش دید کلی از ماهواره ها به عنوان دیده می شود از زمین. که امیدوارم به اندازه کافی برای کاهش تاثیر در علم نجوم تلاش, اما ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که محققان می توانند وزن در تغییر است.

همانطور که برای فالکون 9 که در حال انجام بلند کردن اجسام سنگین در شنبه SpaceX اشاره می کند که این پرواز قبلا:

فالکون 9 اولین مرحله که قبلا پشتیبانی خدمه اژدها اولین تظاهرات ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب RADARSAT صورت فلکی ماموریت و چهارم و هفتم Starlink ماموریت. پس مرحله جدایی, SpaceX را زمین فالکون 9 را در مرحله اول در ‘البته من هنوز هم شما را دوست دارم’ droneship خواهد شد که مستقر در اقیانوس اطلس است.”

در حال حاضر وجود دارد باقی می ماند در حدود 60% شانس که راه اندازی خواهد شد و قادر به ادامه کار به عنوان برنامه ریزی شده اما همانطور که با هر چیزی که متکی به آب و هوا است که می تواند تغییر چشمگیری در اطلاع بسیار کوتاه است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im