SpaceX فقط مسخره رکورد

  • SpaceX راه اندازی یک Starlink ماموریت در اوایل این هفته که یک رکورد جدید برای فضاپیمای قابل استفاده مجدد.
  • فالکون 9, تقویت کننده, که در زمان راه اندازی تا به حال در حال حاضر شده است به فضا چهار بار در این هفته راه اندازی شد پنجم.
  • خاص که تقویت کننده است در حال حاضر سریع ترین سفینه فضایی در نوع خود به انجام پنج راه اندازی موفقیت آمیز وجود دارد و ممکن است بیشتر به آمده است.

SpaceX را موشک قابل استفاده مجدد فن آوری سنگ بنای کسب و کار خود را. فرود موشک در مراحل و با استفاده از آنها را بارها و بارها این شرکت موجب صرفه جویی در پول و زمان در بين راه اندازی تلاش است. در حال حاضر این شرکت یک رکورد جدید است که واقعا نشان می دهد که چگونه سریع سخت افزار آن بالغ شده است حتی زمانی که در مقایسه با امثال ناسا.

زمانی که SpaceX راه اندازی آخرین Starlink ماموریت در اوایل این هفته این بود تا با استفاده از فالکون 9 booster تعیین شده B1049. این یک by-the-numbers, راه اندازی, همه چیز در نظر گرفته و تقویت کننده با موفقیت رو خود حمل بار به فضا قبل از فرود بر روی یک SpaceX هواپیماهای بدون سرنشین کشتی. آنچه باعث می شود آن را مانند یک رویداد قابل توجه است که این پنجمین بار است که همان تقویت کننده استفاده شده بود و به آن رسید که نقطه عطف سریع تر از هر دیگر شبیه فضاپیما در تاریخ است.

به عنوان Teslarati گزارش نقطه عطف بدان معنی است که SpaceX را قابل اعتماد فالکون 9 booster رسیده پنج-راه اندازی نقطه عطف پروانه جلوتر مختلف شاتل فضایی که در آن تنها رقابت واقعی است.

از لحاظ تاریخی, بوستر موشک تمایل به دفع و یا بازیافت پس از استفاده. این فقط حس به انجام کارهایی است که ترتیب زمانی که آژانس های فضایی نمی باید از این ظرفیت برای بازیابی و بازسازی آنها. SpaceX صرف زمان تکمیل آن روش از دست دادن بسیاری از راکت ها در این روند اما در حال حاضر آن را به طور منظم بهبود آن بوستر و reuses آنها غالبا.

این شرکت حتی موفق به گیر یک nosecone یا دو صرفه جویی در پول و حتی بیشتر و کوتاه شدن زمان چرخش بین راه اندازی شد. آن را هنوز هم کار ساده آن روش در این زمینه و آن را به عنوان بهبود آن تلاش میزان موفقیت باید همچنان به رشد.

ایلان پلاریزه شکل این روز است. شما هم او را دوست دارم و یا شما از آنها بدم میاید اما بدون توجه به احساسات شخصی شما نمی توانید انکار است که چشم انداز خود را برای SpaceX بود فقط در مورد کامل است. آن را پر از نیاز و کاهش موانع ورود به فضا برای راه اندازی این امکان علمی گروه ها و موسسات برای انجام تحقیقات در هزینه ها است که یک بار غیر ممکن است.

است که می گویند که همه چیز آفتاب و گل رز برای این شرکت است. بین کشتی فضایی نمونه های اولیه انفجار در موتور تست به اعتراض پر سر و صدا از ستاره شناسان bemoaning اندازی Starlink ماهواره, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود. خبر خوب این است که SpaceX نشان داده است خود را به انعطاف پذیر برای فقط در مورد هر چالش پرتاب راه خود را و ما انتظار می رود چیزی کمتر از این شرکت در آینده است.

منبع تصویر: تری Renna/AP/REX/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im