SpaceX فقط چیزی است که آن را هرگز قبل از انجام داده

  • SpaceX با موفقیت راه اندازی یک نظامی کره جنوبی ماهواره به مدار در روز دوشنبه.
  • در این ماموریت تاریخی آن را به عنوان اولین بار SpaceX با موفقیت بهبود هر دو نیمه از آن nosecone پس از راه اندازی.
  • توسط snagging این nosecone نیمه به عنوان آنها سقوط این شرکت می تواند صرفه جویی میلیون ها دلار و بیشتر کوتاه شدن زمان چرخش بین راه اندازی شد.

SpaceX ساخته شده است یک کسب و کار در اطراف آن موشک قابل استفاده مجدد فن آوری است. این شرکت موجب صرفه جویی در پول و انجام مکرر راه اندازی لطف توانایی خود را به استفاده از بوستر چند بار. آن را بدست بسیار خوب در دوره نقاهت خود را بوستر اما گرفتن موشک دیگر اجزای ثابت کرده است بیشتر به چالش کشیدن.

روز گذشته در ماموریت برای ارسال یک کره جنوبی ماهواره نظامی skyward این شرکت کشیده کردن چیزی است که آن را هرگز قبل از انجام توسط snagging هر دو نیمه از آن موشک را nosecone. دو نیمه — به نام آیرودینامیکی — گران هستند قطعه از تجهیزات در حق خود و اگر SpaceX می توانید یک عادت دوره نقاهت آنها آن را پس از آن راه اندازی آن بسیار آسان تر است.

ماموریت خود را که تحویل کره جنوبی ANASIS-II ماهواره به مدار قبلا شده بود به تعویق افتاد. این یکی از چندین SpaceX ماموریت های که تا به حال به عقب رانده شود به دلایل مختلف اما این شرکت موفق به متوقف کردن پرتاب دیروز و به عنوان یک جایزه اضافه شده ساخته شده کمی از تاریخ برای خود در طول راه.

دوره نقاهت بوستر موشک چالش برانگیز است و SpaceX به حال بسیاری از شکست ها در طول مسیر خود به تکمیل آن روش. امروز این شرکت بوستر تقریبا همیشه زمین سمت راست جایی که آنها قرار است به و SpaceX می توانید به سرعت در حال بازسازی آنها را پس از آن برای سفر به فضا. ابتلا به nosecone نیمه کاملا کمی بیشتر به چالش کشیدن.

این nosecone از فالکون 9 دیدگاه در نیم برای ارائه آن بر روی کامپیوتر کاربر. کسانی که نیمه پس از آن جست و خیز کردن به پایین به زمین و SpaceX به کشتی های عظیم شبکه که انجام بهترین خود را به گرفتن آنها را به عنوان ممکن است سقوط کنند. حتی با چتر نجات مجهز عجیب و غریب شکل می افزاید: برخی از اجزای غیر قابل پیش بینی به تبار خود را. ابتلا به آنها آسان نیست و SpaceX است که معمولا خوش شانس اگر موفق به گرفتن فقط یکی از این نیمه.

در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از دوشنبه راه اندازی, SpaceX, رئیس, Elon Musk نشان داد که در هر دو نیمه از nosecone بدست آمده توسط این شرکت عروق.

در صحبت در مورد بهبود شرکت nosecones مشک انداخته است برخی رفیع ارقام به عنوان ارزش خود را. اجازه می دهد nosecones به فرود در اقیانوس خبر بد این است که شور آب دریا می تواند آسیب به قطعات حساس. او ادعا کرد که دوره نقاهت nosecones این شرکت می تواند صرفه جویی میلیون ها دلار.

همراه با nosecones SpaceX نیز بهبود آن فالکون 9, تقویت کننده است که اساسا یک داده در این نقطه است. این شرکت با توئیت کردن تصویری از موشک مرحله فرود بر روی یک droneship. این 57th زمان این شرکت با موفقیت بهبود آن گران تقویت کننده موشک.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de