SpaceX در حال راه اندازی یک فضای نیروی ماهواره و شما می توانید آن را زنده

  • SpaceX در مورد به راه اندازی GPS III ماهواره ای برای ایالات متحده در فضا نیروی ارائه سطح جدیدی از قابلیت های مدنی و نظامی کاربران است.
  • راه اندازی خواهد شد و بصورت زنده توسط SpaceX همراه با تفسیر در راه اندازی و سخت افزاری است که رهبری به فضا است.
  • دوم این چنین فضا و نیروی راه اندازی است که SpaceX را تسهیل.

SpaceX بسیاری از توپ در هوا در حال حاضر. شرکت خدمه فضاپیمای اژدها در حال حاضر لنگر انداخت به ایستگاه بین المللی فضایی پس از پرتاب موفقیت آمیز و در مدار زمین با مدار آزمایشگاهی و کشتی فضایی برنامه گرفتن افزایش, نه به ذکر است به طور منظم برنامه های ماهواره ای راه اندازی و البته SpaceX خود Starlink ارتباطات پروژه می باشد. امروز این شرکت تلاش خواهد کرد تا به بررسی یکی دیگر از آیتم های از آن سال 2020 to-do list زمانی که آن را راه اندازی GPS ماهواره ای برای ایالات متحده در فضا نیروی.

راه اندازی برگزار خواهد شد که از کیپ کاناورال را ارسال ماهواره GPS III SV03 به مدار زمین. آن خواهید بود سوم پرتاب ماهواره برای ایالات متحده در فضای زور و مثل همیشه SpaceX خواهد شد پخش زنده این رویداد برای ما همه برای لذت بردن.

این به اصطلاح “امنیت ملی فضایی راه اندازی” ماموریت (NSSL) انجام شده است دو بار قبل و یکی از کسانی که در یک SpaceX Falcon 9 rocket. دولت و SpaceX بسیار دنج ارتباط و تقویت شده توسط این واقعیت است که SpaceX را موشک قابل استفاده مجدد فن آوری می تواند راه اندازی ارائه خدمات به صورت نرخ معقول. چرخش سریع بار بین ماموریت نیز یک مزیت بزرگ برای هر دو طرف.

همانطور که برای امروز راه اندازی GPS III ماهواره ای که سوار بالای فالکون 9 است تنها یکی از بسیاری از قطعات سخت افزاری که ارائه خواهد شد بیشتر قابلیت های بسیاری از جمله نظامی کاربران است. “GPS III برنامه به ارمغان می آورد یک استاندارد جدید از تعالی برای کل فضای جامعه” کوردل DeLaPena از فضا, تولید, سپاه در بیانیه ای گفت. “ما تیم تولید و عقد قرارداد با شرکای توسعه داده اند یک ابزار ضروری است که در دسترس نظامی و مدنی کاربران در سراسر جهان است. تیم ما ادامه خواهد داد برای پیشبرد راه اندازی کمپین برای فضای باقی مانده وسایل نقلیه و من پیش بینی راه اندازی موفق SV03 در فالکون 9.”

این ماموریت در اصل برنامه ریزی شده برای به دست آوردن زمین در اوایل آوریل, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر این برنامه به طور چشمگیری. در حال حاضر بخش هایی از این کشور شروع به بازگشت به یک (احتمالا موقت) حس عادی فضا و نیروی SpaceX هر دو آماده برای یک شات بدهید.

به عنوان مورد با بسیاری SpaceX راه اندازی شرکت میزبان زندگی می کنند جریان کامل با تفسیر و جزئیات بیشتر در مورد این ماموریت راه اندازی خودرو و حمل بار. جریان زندگی می کنند برنامه ریزی شده است برای شروع در مدت کوتاهی قبل از خود را راه اندازی است که به جای در 3:55 p. m. ET. این ویدیو در دسترس خواهد بود از طریق جاسازی شده یوتیوب پنجره بالا.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>