SpaceX در مورد از بین بردن مسخره ناسا رکورد

  • SpaceX در مورد استفاده از همان تقویت کننده که ارسال فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی این بار برای ارسال یک کره جنوبی ماهواره به مدار است.
  • اگر برنامه باقی مانده در مسیر راه اندازی خواهد شد فالکون 9 booster سریعترین مداری کلاس موشک برای تکمیل دو ماموریت.
  • راه اندازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه جولای 14th.

SpaceX در حال حاضر به عنوان بی نظیر رهبر در موشک قابل استفاده مجدد فن آوری است. آن را تا به برخی از رقابت در قالب Blue Origin و یک تعداد انگشت شماری از دیگر نوپا اما هیچ کس انجام داده بیشتر قابل استفاده مجدد راکت از SpaceX و این یک دلیل بزرگ چرا ناسا بسیار مشتاق در مورد teaming تا با این شرکت برای ماموریت های آینده.

در حال حاضر به عنوان SpaceX آماده یکی از آن قبل از پرواز فالکون 9 بوستر برای یک ماموریت برای استقرار اولین کره جنوبی نظامی, ماهواره, موشک مرحله انجام بلند کردن اجسام سنگین آماده است برای شکستن یک رکورد توسط ناسا خود را در عصر شاتل فضایی.

به عنوان Teslarati گزارش فالکون 9 در مرحله اول نام B1958-2 تا از این فرصت برای تنظیم یک رکورد جدید برای سریع زمان چرخش برای یک موشک بین راه اندازی شد. همه SpaceX که باید انجام دهید این است ارسال فالکون 9 skyward قبل از جولای 23rd به ربودن این رکورد دور از ناسا شاتل فضایی آتلانتیس.

شاتل فضایی بود که به خوبی مناسب به چرخش سریع بار و ثبت آن می ایستد در 54 روز بین ماموریت راه اندازی شد. فالکون 9 است که در حال استفاده برای کره جنوبی ماهواره ماموریت بود فقط مورد استفاده برای ارسال فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی روی SpaceX خود خدمه کپسول اژدها و به نظر می رسد آماده برای انجام ماموریت دیگری پس از اتمام استاتیک آزمون آتش در فلوریدا.

در حال حاضر راه اندازی کره جنوبی ماهواره ای است که میله میله برای پنج شنبه, جولای 14th. اگر SpaceX می کشد آن را آن را کاملا از بین ببرد رکورد قبلی تعیین شده توسط ناسا به صورت متوالی راه اندازی مداری کلاس راکت. آن را نمی خواهد واقعا به این معنی نیست که خیلی از نظر رابطه بین ناسا و اسپیس ایکس و SpaceX خود را ممکن است انتخاب کنید برای تشخیص موفقیت در همه, اما آن را به یک راه طولانی برای نشان دادن که چقدر تجاری spaceflight آمده است.

SpaceX کل مدل کسب و کار ساخته شده است در اطراف این واقعیت است که آن موشک را می توان مورد استفاده مجدد قرار به طور نامحدود. آن را صرف مقدار زیادی از پول و تحمل بسیاری از شکست های آن را همه ممکن است اما این شرکت به نظر می رسد رسیدن به یک نقطه که در آن بازیابی و استفاده مجدد از هر booster داده شده است به جای یک ویژه دستاورد.

استفاده مجدد از موشک به ارمغان می آورد هزینه های پایین و اجازه می دهد تا شرکت برای راه اندازی بیشتر برای مشتریان بیشتر است. این شرکت همچنین در حال کار بر روی تکمیل و بهبود آن موشک nosecone آیرودینامیکی که گران اقلام به عنوان به خوبی. اگر SpaceX می توانید به طور منظم بهبود می یابند و نه فقط مرحله اول تقویت کننده اما همچنین هر دو نیمه از آن nosecones آن می تواند علاوه بر کاهش موانع ورود به برای سازمان هایی که می خواهند به ارسال خود را سخت به فضا است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de