فضایی نیروی’ نقد و بررسی: یک جامد مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر کمدی که هرگز پس از اشاره you-know-who

  • Netflix بکشد جدید فضا, نیروی , نشان می دهد, co-ایجاد شده توسط Greg Daniels and Steve Carell, آغاز بکار این جمعه.
  • در مصاحبه با BGR پشت توضیح داد که چرا او می خواست به این پروژه و ایجاد یک برنامه تلویزیونی در مورد تهمت و دولت را در دنیای واقعی فضا زور در وهله اول.
  • بازیگران Netflix بکشد سری جدید شامل John Malkovich, Lisa Kudrow, Noah Emmerich and Ben Schwartz, در علاوه بر این به Carell.

من یک نظریه در مورد Greg Daniels’ رویکرد به تمام مجموعه تلویزیونی او یا ایجاد و یا دست در ایجاد طول سال یک نظریه است که من به این باور حتی بیشتر به شدت در حالی که تماشای قسمت های جدید خود را در فضای Force series for Netflix که پرچم در حال اهتزاز در دسترس ساخته شده اولیه برای داوران (پیش از انتشار آن در روز جمعه).

دانیلز البته ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک showrunner مسئول برجسته تلویزیون کمدی که گیر کرده به محاکمه و درست نیم ساعت با فرمت است که لزوما آنچه که شما ممکن است با توجه به اصالت بزرگ و پایدار هنر و نه نوع اعتبار تلویزیون می فرستد که منتقدان وضعیتی وخیم. به نحوی اگر چه نشان می دهد مانند دفتر و پارک و تفریح و سرگرمی موفق به جلو و قابل تحسین ترفند سحر و جادو به هر حال ساخت میلیون ها نفر از مردم در مراقبت عمیقا در مورد شخصیت ها اعم از bumbling مدیر یک مقاله عرضه شرکت به یک جوشان شهر های کوچک کارمند دولت همه در حالی که پنهان کردن معنی درس در مورد وضعیت بشر در داخل این در غیر این صورت کف, نشاط, کمدی.

این یک شاهکار است که منجر به نتیجه گیری زیر: همیشه وجود دارد بیشتر از ملاقات چشم به Greg Daniels تلویزیون — پروژه های, و, در واقع, که رویکرد خود را به این شکل خاص از فرهنگ عامه است که با استفاده از آن به شیوه ای از زبان, ترفند ما را به خوردن سبزیجات ما.

به چه معنی است ؟ هیچ کس می خواهد به تماشای یک درد دل خسته کننده زندگی از کارمندان دولت که مطمئن شوید که محلی پارک نگهداری می شوند و یا یک فیلم مستند در مورد نحوه زندگی از هواپیماهای بدون سرنشین در طول سال تغییر کرده با تشکر برای همه چیز از سوء مدیریت شرکت برای افزایش دیجیتالی جهان است. اما زمانی که شما در پنهان کردن همه است که در داخل شیرین, داستان داستانی با فراوانی طنز و قلب, نتیجه چیزی است که نه تنها مردم کشیده شده که به در این روند شما حتی می توانید دزدکی حرکت کردن در یک اخلاقی یا دو. و این است که بسیار مورد با فضای نیرویپشت’ حساب داستانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ایجاد یک ششم شاخه نظامی آمریکا.

منبع تصویر: Netflix

TLDR راه: من لذت بردم از این فضا نیروی غربال قسمت خیلی من به تماشای همه چیز دو برابر شده است. به عادلانه باشد یک چیز وجود دارد که من اذیت — عمده علامت سوال در مورد Lisa Kudrow شخصیت که سمت چپ unaddressed برای کل فصل (به می گویند هر چیزی بیشتر در مورد آن می کنند به عنوان یک خاص اسپویلر که Netflix ممنوع است) اما آن را ندارد به دور از احساس کلی در مورد نشان می دهد.

بیایید در حال حاضر برای برخی از مقدمه. “این است که دنیای واقعی ، دانیلز توضیح می دهد که در مصاحبه با BGR در مورد چگونه او را به چوپانی یک برنامه تلویزیونی در مورد فضای نیرو اعلام کرد که فقط اتفاق افتاد دو سال پیش. “آن را مانند یک جهان موازی. آن را داستانی تخیلی درمان فضا نیروی است که ما ساخته شده است که اتفاق می افتد در یک جهان موازی در اینجا. ما شروع با اعلام این همان فضای واقعی نیروی, و سپس ما از نوع فقط طراحی شده است نسخه خود ما از آن است.”

کافی است برای گفتن اگر شما یک فن از دفتر و پارک و تفریح و سرگرمیشما پیدا کردن مقدار زیادی به مانند اینجا. این گفتگوی بورسی مشابه سریع آتش به گروه بازیگران طنز ارائه می دهد تسکین به وفور وجود دارد مقدار زیادی از لحظات که در طی آن ما به یک طنز چشمک-و-nod در زمان حوادث است. زمانی که ژنرال علامت Naird — شخصیت با بازی Steve Carell که وظیفه ساخت و ساز و پیشرو در این فضای جدید نیروی خود ارتقاء به سر فرمان است که اجازه می دهد تا او را به حال نشستن در جلسات با ستاد مشترک آنها دنده او را بیرحمانه به عنوان یک نوع کمتر در برابر. صحبت از ستاد مشترک ارتش آمریکا که در آن ایجاد فضایی زور اعلام کرد به مونتاژ ژنرال (“POTUS می خواهد به ایجاد برخی از تغییرات. او را به tweeting در مورد آن را در پنج دقیقه پس بیایید امیدواریم که شما آن را دوست دارم.”)

Fred Willard که در اوایل این ماه در سن 86, بازی های برگزار شده سالمندان پدر کارل شخصیت در نشان می دهد و او شیر سن و سال او و سستی به کمیک کامل اثر است. یکی از Daniels’ لحظات مورد علاقه عکسبرداری نجومی در واقع درگیر کار با ویلارد:

“او مانند یک افسانه کمدی و بسیار دوست داشتنی فرد” Daniels گفت. “من تا به حال شده است در این مجموعه خود را برای چیزی که در این خلبان که او و ما را دعوت به بداهه نوازی. او 86 و بسیار ضعیف اما او راه اندازی شد و به این درخشان بداهه برای چهار دقیقه و همه در خدمه بود گاز گرفتن لب خود را به خنده نیست در آن. بعد از آن همه قرار دادن تجهیزات خود را داد و او را تشویق می کردند که من هرگز قبل از دیده می شود در یک مجموعه. او کاملا درخشان حتی فقط چند ماه پیش کار بر روی نشان می دهد.”

جان مالکوویچ در ضمن در دست است به عنوان دکتر آدریان مالوری همیشه آماده با آه و ویرانگر one-liner تاسف این غیرعلمی مردان نظامی در اطراف او است که نیاز به دانش خود را برای کمک به آنها را به نوبه خود فضا “به یک موج از مرگ است.” و پس از آن وجود دارد Ben Schwartz که نقش یک نوع تام Haverford از فضا نیروی به نام “F–k” تونی Scarapiducci و کسی که عمل به عنوان یک مشاور رسانه ای عمومی (“شما نمی فهمید چون شما ، شما “دوست” توسط dunking در حساب توییتر از لودگی سریع مواد غذایی مارک … من حتی نمی دانم که چرا من توضیح clapback تئوری به شما.”)

منبع تصویر: Netflix

Carell می افزاید: برخی کاملا مناسب Carell-isms برای تجسم خود را از ژنرال چهار ستاره که bickers دائما با کلی مسئول در نیروی هوایی (با بازی آمریکایی’ Noah Emmerich). Naird آواز می خواند به خود را هنگامی که او تاکید کرد, به عنوان مثال. و او مانند یک مرد نظامی از طریق و از طریق آن زمانی که او از خواب بیدار در شب به استفاده از حمام او کامل سنبه-راست چرخش روی پاشنه خود برای بازگشت به رختخواب.

من مصاحبه Rainn Wilson, چندین سال پیش, و یکی از چیزهایی که من به یاد داشته باشید بسیاری از ما گفتگو است او توضیح به من که او فکر می کند دلیل همه ما عاشق تصویر خود را از Dwight Schrute در دفتر است که دوایت نبود صرفا توسط کتاب sycophant به مایکل اسکات. آن را نیز یک محصول جانبی از تمام جزئیات کوچک است که اضافه کردم به شخصیت دوایت ذره ذره همه چیز را از این واقعیت است که او با وسواس سلاح و هنرهای رزمی فرار یک مزرعه چغندر حال ریشو پسر عموی نام بحا به علاوه تن از دیگر خصیصه های ذاتی مانند آن. Carell, به عبارت دیگر آیا چیزی مشابه با شخصیت او در فضا نیروی.

بازگشت به نقطه ما در آغاز ، بله این یک کمدی به معنای سرگرمی و افراط شما برای نیم ساعت. اما نیز وجود دارد لحظات در اینجا وجود دارد و در این فصل است که کمک به نشان می دهد افزایش بالاتر از این که یک کمدی صرف satirizing مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام ساخته شده است که همه ما در مجموع ابتدا سر ما هنگامی که ما برای اولین بار شنیده می شود در مورد هر آنچه در این فضا نیروی چیز قرار بود.

یک لحظه چنین شامل یک مونولوگ است که کارل شخصیت ارائه در کنگره بودجه شنوایی — که در آن یکی از inquisitors است رینگر برای نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز — که ریپ به او در مورد قیمت پرتقال که در حال ارسال به فضانوردان برای خوردن. من آن را خراب نکند اما این مجموعه تا یک سخنرانی از Carell شخصیت مورد اینکه چرا همه ما باید در مورد مراقبت از چیزهایی است که تاثیر خوب بیشتر, حتی زمانی که آنها تاثیر نیست ما به طور مستقیم. (در طول این برخورد ما نیز یکی از جوک های مورد علاقه در طول نشان می دهد که یکی دیگر از کنگره که مشکوک در مورد هدف از فضا زور می پرسد Carell, عمومی, “چرا شما اینجا هستید؟” بدون گم شده ضرب و شتم او deadpans که آن را به دلیل یانکی ها برنده ’61 جهان سری و پدر و مادر خود را کمی انجام دور با جشن. کلاسیک.)

منبع تصویر: Netflix

دانیلز در ضمن به من گفت که یکی دیگر از لحظات مورد علاقه خود را در این فصل می آید به سوی پایان, و آن را یکی دیگر از سخنرانی خود از ژنرال Naird می رود که به آنچه که من قبلا گفته شد در مورد این Daniels تلویزیون را نشان می دهد همیشه دزدانه در یک چیزی کمی بیشتر در این مورد خاص نشخوار فکری از Carell شخصیت:

“این نسل است که برنده جنگ جهانی دوم بود که در معرض خیلی افتضاح واقعیت است که آنها ساخته شده است عمدتا گیری خوب برای یک مدت طولانی بعد از” ژنرال. Naird خود می گوید فضا نیروی کارکنان در یک نقطه. “فراموش نکنید تاریخچه و شما محکوم به تکرار اشتباهات گذشته است. فراموش نکنید چقدر بد فلج اطفال شد و مردم قطع مصرف واکسن. فراموش نکنید چقدر بد جنگ های جهانی هستند که مردم شروع به پف کردن سینه … دشمن واقعی استکبار است.”

این ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا سازمان دیده بان احزاب برای فضای نیروی در حال بازگردانده شدن بی سر و صدا در سازمان در درون پنتاگون. و این نوع از احساسات نیز صحبت می کند به همین دلیل دانیلز می خواستم به این پروژه در وهله اول.

“در نگاه اول درست به نظر می رسد کمی طنز آمیز است. مثل جنگ ستارگان” او گفت: BGR در مورد این ایده از یک فضای فرمان. “هنگامی که شما انجام برخی از تحقیقات شما متوجه شده است وجود دارد یک فضای فرمان برای مدت زمان طولانی در نیروی هوایی. و سپس به عنوان ما به بازدید از مکان هایی مثل SpaceX که قرار دادن بسیاری از ماهواره ها در مدار آنها صحبت کردن در مورد نیاز به برخی از نوع از حفاظت از کشورهای دیگر است که ممکن است بخواهید به اینترنت و یا GPS یا چیزهای مختلف ما آمده ایم به در تکیه می کنند.

“پس از آن به نظر می رسد معقول تر بیشتر به شما آن را تحقیق. من فکر می کنم که آن را هنوز هم یک بیت از یک شرم ما در حال حاضر در این زمان از, مانند, مردم در تلاش برای رسیدن به فضایی برای اهداف ناسیونالیستی. به آن معدن یا سربازان در ماه. این احساس در دهه 60 زمانی که نیل آرمسترانگ روی ماه قدم گذاشته به او گفت: این یک جهش بزرگ برای تمام بشریت است. به نظر می رسید مانند آن را بیشتر الهام بخش که در آن زمان. اما آن را هنوز هم نوع هیجان انگیز برای انجام کاری این بی پروا.”

به همین دلیل Daniels ادامه داد: این نمایش یک کمدی — “اما آن را به یک شخصیت کمدی. و این معنی نیست روحیه. این تلاش به مانند عدالت به خوشبینی از تلاش برای به دست آوردن وجود دارد.”

مخاطبان ممکن است پیدا کردن آن کمی سورئال به یک برنامه تلویزیونی درباره این شاخه جدید از نظامی آشکار در همان زمان چیزی واقعی است که هنوز هم به pieced با هم. در واقع Netflix سری رو رها کردن در دنیای واقعی فضا نیروی سابق منتشر شد اولین تریلر رسمی قبل از شاخه های جدید عرضه شده در اولین رسمی تجاری دعوت از استخدام:

“استیو (کارل) و من فکر می کردم خیلی قبل از ما شروع به نوشتن و صحبت کردیم این بود رفتن به تجسم بسیاری از املاک صفات مثبت است که ما احساس نظامی بود بلکه باید این شخصیت دیگر بازی های برگزار شده توسط John Malkovich که می خواهم تجسم بسیاری از صفات مثبت از دانشمندان” Daniels توضیح می دهد. “و سپس آنها نیز معایب و حقانیت خود را. اما به طور کلی نگرش به سمت کمدی خنده-با نگرش نه خنده-در نگرش است.”

از درون-نظامی رقابت سوخت فضا زور به Naird ثابت پاره ای از “در ماه!” و تلاش مداوم توسط زیردستان را برای ماموریت خود را به دیده می شود به عنوان شایسته احترام (“نیروی هوایی به نیروی هوایی, فضا, نیروی فضانوردان … هیچ چیز شرم آور و یا خنده دار در مورد آن” Naird برای اطمینان یک کاپیتان زیر او را در یک نقطه) این است که شادی بخش, آسان برای شراب خواری Netflix کمدی قطعا مستحق یک نقطه خود را در قرنطینه شراب خواری لیست — و آن نیز اتفاق می افتد که یک پیام الهام به بوت.

فضای نیرو آغاز بکار در Netflix بکشد در سهشنبه, مارس 29.

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im