سونی سری جدید Marvel فیلم ممکن است بر اساس مادام وب

  • سونی گزارش شده است که کار بر روی یک محور مارول فیلم با تلویزیون مدیر S. J. Clarkson.
  • شخصیت فیلم را مبتنی بر این است که هنوز تایید نشده اما شایعات نشان می دهد سونی اولین زن محور فیلم ابرقهرمان را در اطراف مرکز Spider-Man کتاب های کمیک شخصیت مادام وب.
  • کلارکسون قبلا کارگردانی قسمت از جسیکا جونز و مدافعان برای مارول تلویزیون.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

قبل از رمان coronavirus همه گیر آورده هالیوود به توقف screeching یکی از جذاب تر داستان برای طرفداران کتاب های کمیک فیلم آینده سونی پیکچرز جهان از شخصیت های مارول (SPUMC). Sony روشن ساخته است که مرد عنکبوتی را طولانی نیست برای مارول سینمایی جهان و زهر شد آغاز استودیو تجدید تعهد به آوردن شخصیت های که حقوق آن را کنترل کنید تا به صفحه نقره ای.

هر دو Morbius و عاقبت به زهر شده بود تایید کرد قبل از همه گیر اما روز چهارشنبه انواع گزارش داد که یکی دیگر از فیلم در حال حاضر در آثار و تلویزیون مدیر S. J. Clarkson انتخاب شده است به منظور توسعه پروژه های مخفی. همه ما می دانیم این است که فیلم را به تمرکز بر روی یک شخصیت زن — برای اولین بار در SPUMC.

موضوع فیلم است که هنوز هم یک راز است اما خودی بگویید تنوع است که آن را احتمالا خواهد بود بر اساس مادام وب ساخته شده است که اولین بار او را در The Amazing Spider-Man #210 در نوامبر 1980. بر خلاف خائنانی (یا antiheroes) Morbius و زهر مادام وب پشتیبانی از مرد عنکبوتی با استفاده از قدرت روانی به کمک قهرمانانه اش حرفه.

منابع می گویند که یک نویسنده نبوده است برداشت برای نوشتن اسکریپت و هیچ کس شده بازیگران در فیلم یا. این احتمال وجود دارد که سونی را استخدام خواهد شد یک لیست بازیگر برای نقش و استخدام نویسنده برای توسعه این فیلم در اطراف فرد استودیو استخدام. جای تعجب نیست سونی بود حاضر به اظهار نظر در مورد شایعات.

“در کمیک مادام وب نشان داده شده است به عنوان یک زن مسن با میاستنی گراویس و به این ترتیب بود که متصل به یک سیستم حمایت از زندگی که شبیه به یک عنکبوت وب” انواع expounds. “با توجه به سن و وضعیت پزشکی مادام وب هرگز به طور فعال مبارزه هر خائنانی. به همین دلیل منابع تاکید کرده اند ممکن است این پروژه می تواند به نوبه خود به چیز دیگری. این استودیو تا به یک لیست از ستاره ممکن است مانند چارلیز ترون و امی آدامز اما استرس که هیچ کس مرتکب شده و یا حتی ملاقات به عنوان خوانده شده برای این بخش نشده است.”

انواع گوید که داشتن یک زن محور ملک در سونی مارول فیلم جهان شده است یک اولویت برای استودیو و آوردن کلارکسون در هیئت مدیره است که اولین گام برای ساخت آن را به یک واقعیت. S. J. Clarkson شده است مشغول به کار در تلویزیون برای نزدیک به دو دهه با هدایت اعتبارات در Orange is the New Black, Jessica Jones, جانشینی, و بیشتر.

منبع تصویر: مارول

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im