سونی PS5 باید کاملا سرقت این ایکس باکس سری X ترفند

  • قیمت و تاریخ انتشار بزرگترین اسرار چپ برای PS5 و Xbox سری X در حال حاضر که 5 پلی استیشن طراحی شده است رونمایی کرد.
  • سونی و مایکروسافت در حال انتظار برای اعلام در دسترس بودن اطلاعات در ماه های آینده, اما هر دو کنسول انتظار می رود به هزینه بیش از پیشینیان خود.
  • جدید ایکس باکس را یک مزیت قابل توجهی بیش از PS5 یک برنامه اشتراک که برچسب قیمت راحت تر هضم می شوند.

ما در نهایت می دانم که این طرح از دو سال 2020 کنسول که سونی چند هفته پیش رونمایی از PS5 نسخه از آن را به فروش در فروشگاه های این سقوط. ما در مراحل نهایی از این مایکروسافت در مقابل سونی بازاریابی رقص جلوتر از کنسول راه اندازی. هر دو شرکت به زودی پرده دقیق در دسترس بودن اطلاعات برای دستگاه های جدید است. ما واقعی راه اندازی و preorder تاریخ و قیمت واقعی دسته دو بازی سکوهای.

ما همیشه مشکوک که PS5 و Xbox سری X خواهد بود گران تر از پیشینیان خود است. فقط هیچ راهی وجود دارد برای هر دو شرکت برای ارائه این بازی برای رایانه های همان قیمت PS4 Pro یا Xbox One X. اما پس از آن رمان coronavirus همه گیر اتفاق افتاده است که موجب مشکلات اقتصادی برای میلیون ها نفر از مردم است. هزینه این دو کنسول احتمالا مهم ترین عامل برای خریداران این سال و این خیلی اتفاق می افتد که مایکروسافت ایکس باکس سری X ترفند PS5 باید کاملا سرقت.

گزارش های اخیر ادعا کرده اند که مایکروسافت ممکن است به دنبال ضرب و شتم سونی در قیمت با دو برنامه های جداگانه. یکی از آنها شامل undercutting سونی قیمت. سری X می تواند مقرون به صرفه تر از به طور منظم PS5. سونی در حال حاضر در پاسخ به این مشکل بالقوه با اعلام PS5, نسخه دیجیتال, PS5 یک نسخه بدون یک بلو-ری درایو خواهد شد که ارزان تر از کامل PS5 مدل. اما مایکروسافت در این گزارش پاسخ در آثار برای آن نیز حتی بیشتر مقرون به صرفه سری S کنسول. ارزان ایکس باکس می تواند به عنوان کم هزینه 200 دلار خواهد بود که یک سرقت یک دستگاه که شایعه شده بود قوی تر از Xbox One X.

اما مایکروسافت حتی بهتر از ابزار در اختیار خود را برای ساخت سری X به نظر می رسد بیشتر مقرون به صرفه است که ایکس باکس همه دسترسی به برنامه. مایکروسافت اعلام کرد در حال حاضر برنامه به آن را آسان برای مشترکین موجود که به خرید یک ایکس باکس در سال گذشته برای ارتقا به سری X در سال 2020 است. در بالا از آن مایکروسافت را به فروش برساند جدید ایکس باکس تحت ایکس باکس دسترسی به همه اشتراک به عنوان به خوبی.

ایکس باکس دسترسی به همه شما یک برنامه پرداخت برای سخت افزار و همچنین به عنوان بازی ایکس باکس و, ایکس باکس زنده طلا دسترسی داشته باشید. Phil Spencer در مصاحبه ای گفت که اشتراک طرح را شامل کنسول جدید.

“ایکس باکس دسترسی به همه در حال رفتن به بحرانی برای هر دو ما راه اندازی برای ایکس باکس سری X و همچنین فقط کلی نسل” اسپنسر گفت: Seth Schiesel در طول یک بازی آزمایشگاه زنده نطق اصلی این هفته (از طریق صنعت بازی).

“پاسخ است که ما دیده ایم که در آن ما تست کردم همه دسترسی بوده است اما به شما گفت که آن ها محدود شده است از نظر بازار” exec اضافه شده است. “بنابراین شما در حال رفتن به بسیار گسترده تر در بازار و خرده فروش پشتیبانی برای دسترسی به همه. و به عنوان شما گفت: آن بازی یک مدل با استفاده از مشتریان برای بسیاری از دستگاه های دیگر آنها را خرید. و اگر شما از خدمات متصل به این دستگاه است که مردم عشق را فقط می شود یک راه ساده تر را به یک محصول عالی برای مشتریان است.”

اسپنسر گفت: در مصاحبه قبلی که مایکروسافت با آگاهی از تاثیر این بیماری همه گیر و که برخی از مردم ممکن است ارتقا به سری X این سال است. او گفت: این شرکت در حال رفتن به تمرکز بر روی ارائه پارسه یک تجربه بزرگ به جای به حداکثر رساندن فروش.

“ما همچنین باید درک وضعیت اقتصادی ما در حال رفتن به دیدن این سال” اسپنسر گفت Schiesel. “ما شاهد آن امروز است. و من فکر می کنم داشتن بیشتر گزینه های قیمت گذاری برای مصرف کنندگان است که رک و پوست کنده فقط یک متفکر چیزی که برای ما به عنوان صنعت مورد فکر می کنم.”

خرید ایکس باکس در تمام دسترسی برنامه ها ممکن است کمک به مایکروسافت حرکت بیشتر سری X واحدهای این سال است. و است که می تواند یک تفاوت واقعی. سونی ممکن است نیاز به یک شبیه طرح اشتراک برای پلی استیشن قبل قطعا قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما PS5 قطعا می تواند به نفع از مشابه گزاره که آن را بسیار آسان تر برای علاقهمندان به بازی به ارتقاء سخت افزار خود را. اجازه دهید فراموش نکنید که در برخی از نقطه در سال گذشته ما شنیده می شود که سونی خواهد بود به دنبال متقاعد کردن به عنوان بسیاری از مردم برای ارتقاء به PS5 به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. که در آن یک نسخه از مایکروسافت دسترسی به همه می تواند در مفید آمده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>