سونی عالی ANC بی سیم از earbuds تقریبا 30% خاموش

درست بی سیم از earbuds را منفجر فوق العاده در محبوبیت و بازار تبدیل شده است به طور پیوسته بیشتر شلوغ با ستارگان گزینه های را از اپل و سامسونگ و گوگل و دیگران. سونی جامد WF-1000MX3 earbuds نمی ایستادگی در نامگذاری گروه اما خود مجموعه ای از ویژگی های قوی و غیر واقعی قیمت گذاری با این بی معامله قطعا ارائه آنها را به ارزش توجه شما. WF-1000MX3 یکی از سونی بالا مدل دارای صدای بسیار عالی و فعال لغو سر و صدا در یک, براق, شیک, بسته بندی. در اصل در قیمت 230 دلار از earbuds یک رقیب مستقیم به اپل AirPod جوانب اما این eBay سرقت به ارمغان می آورد قیمت پایین عظیم 30 درصد برش آن را برای تنها $165.

در این قیمت WF-1000MX3s (هنوز هم یک لقمه) به طور قابل توجهی تایید هر دو AirPod مدل به عنوان به خوبی به عنوان جدید صفحه جوانه از گوگل و رقبای کهکشان جوانه Plus. سونی از earbuds ارائه صدای عالی و مسلما بیشتر تصفیه زیبایی در مقایسه با سامسونگ ارائه همراه با یک شارژ مورد به ارائه 24 ساعت از ترکیب زمان استفاده.

اگر شما بوده ام به دنبال یک جفت خوب از بی سیم earbuds این است که یک مجموعه بزرگ را در نظر بگیرید. EBay ‘6ave’ که دارای 99.4 درصد امتیاز مثبت و پیشنهاد برای سونی WF-1000MX3 بی سیم از earbuds در سیاه و سفید و یا نقره ای با نام تجاری جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>