سونی AI سنسور تصویر ممکن است در آینده اپل و گوگل, پیکسل, دوربین

امروز سونی اعلام کرد برای اولین بار در جهان سنسورهای تصویر با هوش مصنوعی (AI) در هیئت مدیره.

این دو نسخه IMX500 و IMX501 هر دو 12.3 مگاپیکسلی “هوشمند چشم انداز” سنسور. آنچه آنها “دیدن” می توان تجزیه و تحلیل و پردازش به طور مستقیم در خود منطق تراشه بدون نیاز به تکیه بر خدمات ابری.

سونی اشاره می کند که هوش مصنوعی و قابلیت های جدید آن سنسور تصویر آن را ممکن است به ارائه طیف متنوعی از قابلیت های جدید برای برنامه های کاربردی مانند زمان واقعی ردیابی شیء با سرعت بالا هوش مصنوعی پردازش. سنسور پردازش قابلیت های توضیح داده شده توسط سونی در راه شرح زیر است:

گذشته از این پتانسیل استفاده از قرار دادن این تکنولوژی به آینده گوشی های هوشمند است که قبلا با استفاده از دوربین سونی سنسور مانند آی فون سونی توضیح می دهد که محصول جدید خود را به طیف گسترده ای از موارد استفاده در حالات دیگر.

“وقتی که نصب شده بر روی قفسه های فروشگاه می توان آن را مورد استفاده برای شناسایی سهام کمبود; هنگامی که بر روی سقف آن استفاده می شود برای حرارت و نقشه برداری فروشگاه بازدید کننده ها (تشخیص مکان های که در آن بسیاری از مردم جمع آوری) و مانند آن. علاوه بر این هوش مصنوعی مدل در دوربین می تواند بازنویسی از یک مورد استفاده برای تشخیص گرما maps به یکی برای شناسایی رفتار مصرف کننده, و به همین ترتیب” سونی توضیح می دهد.

ما هنوز برای دیدن که برندهای گوشی های هوشمند ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از این فن آوری های جدید و جالب چه قابلیت های جدید آن را ممکن است برای ما فراهم می کند – مصرف کننده, کنار, از, سریعتر پردازش تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de