Sony Xperia 10 II می رود قبل از سفارش در اروپا و در اینجا این است که چه مقدار از آن هزینه های

سونی شده است به آرامی کاهش آن کسب و کار تلفن همراه به نقطه ای که ما در حال حاضر بدانم که آیا یا نه آن محصولات را پوشش حداقل بازارهای توسعه یافته مانند اروپا و شمال امریکا است. پس از کشف حجاب Xperia 10 II در ماه فوریه سونی شده است کاملا سکوت در رابطه با قیمت آن و در دسترس بودن.این گوشی در حال حاضر راه اندازی شده است در تایوان چندی پیش اما خبر خوب این است که اروپایی ها آن را به عنوان به خوبی. سونی به تازگی اعلام کرد که گوشی Xperia 10 II در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش در اروپا است. که کمی مبهم اما حداقل ما می دانیم که قیمت آن – €370/£320. ما همچنین می دانیم که مشتریان قادر خواهد بود برای قبل از سفارش Xperia 10 II از “اپراتورهای محلی و یا خرده فروشان” و در دسترس بودن قبل از دستور به منطقه متفاوت است.

اساسا این بدان معنی است که اگر شما می خواهید, شما باید چک کردن اصلی حمل و خرده فروشان در کشور خود و یاد بگیرند که آیا یا نه Xperia 10 II در دسترس خواهد بود برای خرید. یک چیز دیگر ارزش اضافه است که این گوشی را در اروپا در دسترس فقط در دو رنگ سیاه و سفید اگر چه در تایوان دو رنگ اضافی در دسترس هستند: نعناع سبز و توت آبی.

Sony Xperia 10 II یک استاندارد mid-range آندروید گوشی های هوشمند مجهز به یک Qualcomm Snapdragon 665 processor 4GB RAM, و 128GB ذخیره سازی قابل ارتقا. همچنین این گوشی دارای یک 6 اینچ OLED صفحه نمایش یک دوربین سه گانه راه اندازی (12MP+8MP+8MP) و 3,600 میلی آمپر باتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im