Sony Xperia 1 دوم از دست می دهد به آیفون و گلکسی در کور ما مقایسه دوربین

یک هفته پیش ما خواسته یک سوال از شما: کدام گوشی بهترین عکس ها ؟ برای تعیین بهترین دوربین گوشی آن را به اندازه کافی به نگاه فقط دوربین, مشخصات, شما نیاز به نگاه در عکس های واقعی.

که دقیقا همان چیزی است که ما تا به حال برای شما آماده شده: یک کور مقایسه دوربین که در آن شما حتی نمی دانید نام از دوربین گوشی هایی که شرکت کرده بودند!
اکنون زمان آن رسیده است که برای بزرگ نشان می دهد شروع با شرکت تلفن های ما: Sony Xperia 1 II, Samsung Galaxy S20 فوق العاده و آی فون اپل 11 نرم افزار Max. شما باید به توافق برسند که این سه نفر از یاران بهترین دوربین های تلفن از سال است.چه چیزی شما را ببینید در زیر خود رای: ما به ترتیب آنها را در هر راه, آن را به خوانندگان نظر تمام راه هدایت تنها با چشم خود و عکس واقعی این گوشی قطاری در شرایط مختلف. بیایید نگاهی به نتایج:

نور روز عکس #1

نور روز عکس #2

نور روز عکس #3

نور روز عکس #4

نور روز عکس #5

نور روز عکس #6

فوق العاده گسترده ای دوربین #1

فوق العاده گسترده ای دوربین #2

فوق العاده گسترده ای دوربین #3

Zoom photo #1

زوم عکس #2

Selfie #1

Selfie #2

Selfie #3

نور کم عکس #1

نور کم عکس #2

نور کم عکس #3

نتيجه گيری

بنابراین در اینجا این است که مجموع:

  • Xperia 1 دوم برنده daylight صحنه 5 و عکاسی از صحنه های 2 و 3
  • کهکشان S20 فوق العاده برنده Daylight صحنه های 1 و 3 و 6; همچنین فوق العاده گسترده ای صحنه 2; آن همچنین برنده دو عکس زوم و یا در مجموع از 6 دور
  • در نهایت آی فون 11 Pro Max برنده daylight صحنه 2, 4, سپس ultra-wide صحنه های 1 و 3 آن به سختی برنده عکاسی از صحنه 1 و برنده تمام 3 کم نور صحنه در مجموع 8 برنده

بزرگ غذای آماده, اما, همه چیز در مورد جدید Sony Xperia 1 دوم: آن اجرا می شد اما تصاویر از اغلب آن را به نگاه کمی کم رنگ و نه کاملا به عنوان سرسبز و چشم نواز به بقیه که در سمت چپ آن گذشته است. ما نمی گویند که آن را بد دوربین: نه در همه آن قطاری کاملا واقع بینانه رنگ, اما آن را فقط به آنچه شما خوانندگان خواهم برای دیدن در عکس.

بعد دیگر غذای آماده است که چقدر درخشان night mode در آیفون, 11 Pro Max است: آن است که یک لذت برای استفاده به عنوان آن را به طور کامل به صورت خودکار و شما لازم نیست به فکر می کنم زمانی که آن را به نوبه خود در آن را فقط کار می کند. و آن قطاری از عکس های خیره کننده. کهکشان را به خوبی در طول روز هنگامی که آن punchy رنگ واقعا به سرقت برده و بسیاری از قلب مردم است. وجود دارد و شما آن را ما رمز و راز 2020 کور مقایسه دوربین!

آیا شما نتایج شگفت زده و یا آیا شما فقط می دانم که در تمام طول این بودند که همراه ما بودند در مقایسه?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de