سونی نیاز جدید بازی PS4 به اجرا در PS5 شروع در ماه جولای

  • به بیرون درز اسناد و مدارک نشان می دهد که تمام بازی PS4 را مشاهده کنید به سونی برای صدور گواهینامه و یا بعد از جولای 13th نیاز به PS5 پشتیبانی می کند.
  • توسعه دهندگان که ارائه بازی های خود را قبل از جولای 13th نمی توان مورد نیاز شامل PS5 پشتیبانی در آینده تکه های, اما از آن خواهد شد “به شدت توصیه می شود” توسط سونی.
  • ما ممکن است اطلاعات بیشتر در مورد PS5 پشتیبانی در نمایشگاه بعدی پنج شنبه.

نسبتا زود در روند آشکار ایکس باکس سری X, مایکروسافت ساخته شده است آن را روشن است که اکثریت قریب به اتفاق عناوین هستند که قابل پخش بر روی Xbox One نیز قابل پخش بر روی آن کنسول جدید. در واقع همانطور که ما یاد گرفتیم این هفته نه تنها بازی های قدیمی تر بود قابل پخش بر روی ایکس باکس سری X اما بسیاری از آنها خواهد شد به روز رسانی با HDR و 120fps پشتیبانی می کند. و پس از آن وجود دارد هوشمند تحویل که اجازه می دهد تا شما را به پرداخت یک قیمت برای هر نسخه از یک بازی است.

در ضمن ما می دانیم بعدی به هیچ چیز در مورد چگونه Sony است که دست زدن به انتقال بین نسل ها. در طی یک شیرجه عمیق ارائه شده در مارس 5 پلی استیشن منجر معمار سیستم Mark Cerny نشان داد که PS5 GPU عقب سازگار با کنسول PS4 و یک به روز رسانی در وبلاگ پلی استیشن بعد نشان داد که “اکثریت قریب به اتفاق از 4000 PS4 عنوان خواهد شد قابل پخش در PS5.” در نهایت. همه ما با اطمینان می دانیم این است که “تقریبا همه” بیشتر از 100-بازی بازی PS4 خواهد بود قابل پخش در PS5 در, راه اندازی, اما نشت ممکن است در نهایت قابل توجهی ارائه به روز رسانی.

با توجه به یوروگیمرسونی به تازگی گفته توسعه دهندگان که در حال کار بر روی PS4 بازی است که هر از عناوین ارائه شده برای صدور گواهینامه و یا بعد از جولای 13th باید سازگار با PS5. یوروگیمر شاهد توسعه دهنده اسناد و مدارک بر روی پلی استیشن همکاران سایت که دارای یک جعبه است که توسعه دهندگان نیاز به بررسی برای تایید است که بازی تست شده و قابل اجرا بر روی PS5. این گزینه ای که گفتید به اضافه شده است در اواخر ماه آوریل است.

همانطور که برای چه “سازگاری” در واقع به معنی در این زمینه سونی می گوید که یک بازی تلقی می شود سازگار با PS5 اگر کدی که توسعه دهنده تسلیم قابل اجرا بر روی کنسول نسل بعدی بدون هر گونه مسائل را فراهم می کند و این دقیقا همان مجموعه ای از ویژگی های آن را به عنوان بر روی PS4. بنابراین برای مثال اگر شما خرید یک جلو-سازگار با PS4 بازی بعد از این سال آن را نمی خواهد از دست دادن هر گونه ویژگی های زمانی که شما تلاش برای آن بازی جدید خود را PS5.

وقتی که می آید به نرم افزار به روز رسانی سونی می گوید که اگر یک بازی ارائه شد قبل از جولای 13th, تکه یا remasters منتشر شده برای این بازی نمی خواهد نیاز به PS5 سازگاری اما از آن خواهد شد “به شدت توصیه می شود.” برای بازی های ارائه شده پس از جولای 13th, آینده تکه و remasters باید سازگار با PS5.

در نهایت به عنوان یوروگیمر یادداشت ارائه یک بازی برای صدور گواهینامه است که همان راه اندازی یک بازی است. شبح از تسوشیما در جولای 17th, اما خواهد شد که از طریق فرآیند صدور گواهینامه قبل از جولای 13th, مهلت. که گفت:, یوروگیمر شنیده است که هر دو شبح تسوشیما و همکار آینده پلی استیشن-منحصر به فرد آخرین ما قسمت دوم را PS5 پشتیبانی می کند. شاید ما باید یاد بگیرند که بیشتر در سونی PS5 رویداد هفته آینده.

منبع تصویر: Sucker Punch

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im