سونی رونمایی و در عین حال یکی دیگر از AirPods جایگزین با سر و صدا لغو فعال

آن را سخت به درک که چرا سونی در حال حاضر بهتر به تهدید اپل خرد کردن تسلط در پر رونق “true بی سیم hearables” بازار رتبه پنجم در Q4 سال 2019 جهانی درآمد در حالی که شکست برای به دست گرفتن یک ده نقطه در حمل و نقل.

آن را قطعا نه برای عدم تلاش به ژاپن مبتنی بر فن آوری های غول پیکر به فروش می رساند و کمتر از پنج AirPods جایگزین در ایالات متحده در زمان نگارش این در محدوده قیمت توصیه می شود از $129.99 دلار 229.99. جدیدترین علاوه بر این به این گسترده درست صوتی بی سیم ترکیب هزینه های $199.99 در حال حاضر برای پیش فروش در آمازون در سیاه و سفید و آبی و نارنجی رنگ پیش از مارس 31 تاریخ انتشار.
به طور رسمی پرده برداری از اوایل امروز سونی WF-SP800N “هدفون برای ورزش” به دنبال در قدم به قدم از $129.99 WF-SP700N مدل در حالی که رفتن مستقیم برای Beats Powerbeats نرم افزار jugular. جالب توجه است که این “mid-range” پسران بد نگاه راه بیشتر شبیه به high-end WF-1000XM3 از خود پیشگامان که همچنین باعث می شود آنها را مناسب برای چند منظوره و چند محیط استفاده از فوق Powerbeats Pro.
در غیر این صورت قرار دادن این WF-SP800N واقعی بی سیم از earbuds آمده با تمام بهترین تناسب اندام-ویژگی های دوستانه اما نه-بسیار-طراحی ورزشی است که باید تا حد زیادی خسته شده اید هر دو در ورزشگاه و دفتر. بهترین از همه, شما می توانید سر و صدا لغو فعال (ANC) تکنولوژی در قیمت پایین تر از AirPods نرم افزار و WF-1000XM3. همچنین IP55 و مقاومت در برابر آب به جامد 18 ساعت عمر باتری.

بدیهی است که اگر شما را شارژ مورد را در نظر میگیرد در حالی که اگر شما لازم نیست شما دنبال آن هستید در 9 ساعت بدون وقفه با استفاده از یک شارژ. در صورتی که شما نگرانم Powerbeats Pro به رخ کشیدن 9 و 24 دقیقه عمر باتری در رتبه بود اما اگر شما خاموش کردن noise-cancelling قابلیت در سونی WF-SP800N فوق اعداد رفتن تمام راه را تا 13 و 26 ساعت مداوم زمان بازی بود.

صحبت از ANC ویژگی, شما همچنین باید بدانید که این سرد جدید درست بی سیم از earbuds می تواند به طور خودکار تنظیم به محیط اطراف خود را با یک تکنولوژی دوبله تطبیقی, کنترل صدا, امیدوار به تغییر محیط خود و تنظیمات صدا هر زمان که تشخیص یک محیط جدید و فعالیت های شما را بدون نیاز به بلند کردن انگشت به بهترین شکل ممکن تجربه گوش دادن در حالی که متصل ماندن به آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما.

سونی WF-SP800N اضافی باس قابلیت کنترل های لمسی و بصری برای رفتن آنها را به عنوان به خوبی به ذکر “نرم-محافظت قوس حامی و سه بعدی منحنی طراحی” برای امن مناسب و راحت در هر محیط زیست است. در حالی که چیزی به ما می گوید WF-1000XM3 به احتمال زیاد به صدای بهتر و شاید ارائه یک برتر ANC تجربه این 200 دلار هدفون مانند بهترین از هر دو تناسب اندام و “حرفه ای” انجمن حداقل بر روی کاغذ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>