سونی رونمایی پلی استیشن 5 طرح برای اولین بار

  • سونی در نهایت رونمایی از طراحی جدید پلی استیشن 5.
  • کنسول نازل شد در طول یک PS5 بازی ویترین بودن زندگی جریان آنلاین.
  • این کنسول خواهد آمد در دو نسخه است: یکی که قبول سنتی رسانه های فیزیکی و یک نسخه دیجیتال.

در سونی, پلی استیشن 5, ویترین, امروز, این شرکت چیزی بود که هیچ کس در واقع انتظار: آنها نشان دادند که کنسول خود را. این دستگاه به نظر می رسد مانند یک اینده ترکیب بین حوا از Wall-E و یک پلی استیشن 2… یا چیزی.

در تضاد کامل با مایکروسافت ایکس باکس سری X است که به معنای واقعی کلمه یک اندک جعبه سیاه با بسیار کمی در راه از شخصیت اما هنوز هم کاملا خوب سونی رفت و در یک جهت جدید با پلی استیشن 5. مانند معکوس, یخ ساندویچ کرم, کنسول دارای یک براق سفید پلاستیکی پوسته بیرونی و سیاه و سفید عمیق بخش بدن است.

در ابتدا برای پلی استیشن خط PS5 خواهد شد که هر دو یک نسخه دیجیتال و یک SKU که قبول سنتی دیسک مبتنی بر رسانه ها در راه اندازی. این است که به سختی تعجب آور به عنوان صنعت بازی است به تدریج از دیسک های فیزیکی در سال های اخیر و بعد یک دانلود دیجیتال در حال حاضر به امری عادی در سراسر پلی استیشن ایکس باکس و نینتندو بازار.

پلی استیشن 5 کنسول. منبع تصویر: Sony

جالب است که سونی تصمیم گرفت تا در نهایت نشان می دهد این کنسول در گوشت آن را به عنوان در بازی امروز نمایش گذاشتن. این شرکت با رویکرد کنسول نشان می دهد گرفته شده است بسیاری از اشکال مختلف در گذشته و برخی نرفته اند به خصوص به خوبی.

پلی استیشن 3 فاش شد به خصوص وحشیانه با طرفداران سونی و دشمنان به طور یکسان در انتقاد از اندازه و زیبایی شناسی و همچنین کنسول های عجیب و غریب “بومرنگ” کنترل کننده است که در نهایت در واقع هرگز تو را دیدم نور روز. پلی استیشن 4 فاش شد حتی مرموز تر با این شرکت انتخاب برای نشان دادن عناوین و دیگر در توسعه بازی ها بدون نمایش دستگاه خود را. هنگامی که آشکار سرانجام آن را دریافت به طور کلی پاسخ مثبت.

این بیماری همه گیر کوروناویروس واقعا انداخت هر دو مایکروسافت و سونی برای یک حلقه با خود کنسول جدید راه اندازی زمان انحراف اعتیاد به مواد مخدره قطار برای هر دو کنسول. سونی ضربه سخت و به نظر می رسید که کمترین پاسخ به تغییر چشم انداز. بازی امشب ویترین یک گام در مسیر درست و punctuating آن را با یک نشان از سخت افزار خوبی بود تصمیم. در حال حاضر ما به صبر کنید و ببینید چه کلی بازی فکر می کند و الگوهای رفتاری مطمئنا جریان جلو.

البته برخی از پرسش های بزرگ هنوز هم باقی می ماند و نه دست کم از آن است که قیمت launch. با دو نسخه از این کنسول در دسترس — و تمام دیجیتال نسخه قابل ملاحظه ای به دنبال براق تر و باریک تر از آن دیسک-gobbling همتای — ما احتمالا می تواند انتظار می رود دو قیمت امتیاز.

نوعی استراتژی است که برای جدا کردن دو جدید و نزدیک به قطعه های یکسان از تکنولوژی 100 $و اگر ما را از Sony قبلی راه اندازی قیمت گذاری به در نظر گرفتن آن ممکن است دیوانه به فکر می کنم PS5 راه اندازی خواهد شد در $500/400 دلار و یا شاید $400/$350 ولی برای کسانی که واقعا فقط کور حدس بزند. سونی خواهد شد البته باید نهایی می گویند و ما انتظار داریم که اخبار هر چه زودتر به جای بعد.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>