سونی منتشر شده از ویژگی های این گوشی 1 دوم 5G دوربین

بیش از گذشته برای سونی ارسال شده آموزش تصویری شامل دوربین سیستم در تلفن. چهار دوربین نصب شامل یک دوربین 12MP دوربین اصلی یک دوربین 12MP دوربین تله با زوم اپتیکال 3x یک دوربین 12MP گسترده ای فوق العاده دوربین و زمان پرواز سنسور عمق. دومی اقدامات زمان آن طول می کشد برای یک پرتو مادون قرمز به گزاف گویی کردن از این موضوع و بازگشت به تلفن. با داده های این گوشی ارائه خواهد شد بهبود یافته برای اندازه گیری عمق علیرضا پرتره در نور کم عکاسی و بیشتر.
این ویدئو برای اولین بار در این سری فصل 1 نامیده می شود و مقدمه ای برای عکاسی حرفه ای و آن را به شما را در یک تور از UI و توضیح به شما چگونه به تغییر تنظیمات اگر شما یا خودتان را به نظر آگاه عکاس. برخی از UI طراحی شده و کپی شده از دوربین های عمده شرکت می باشد. انتظار نداریم که یک طرح دعوی در دادگاه اگر ما در حال صحبت کردن در مورد Sony با استفاده از یک شبیه رابط کاربر بر روی گوشی به یک بر روی آن دوربین های آلفا. این سونی 1 دوم اختصاصی شاتر را فشار دهید و شما آن را فشار دهید نیمی از راه را به تمرکز تمام راه را به ضربه محکم و ناگهانی یک عکس.
فصل 2 در مورد P mode و یا حالت برنامه. این حالت سونی می گوید: توصیه می شود برای عکس های گرفته شده از بچه ها و حیوانات خانگی و کلی عکس. با این تنظیمات شما نمی نیاز به هر گونه تنظیمات برای دوربین. میزان روشنایی به طور خودکار تنظیم برای زوایای جدید تحت شرایط نور کم.
با S حالت شما می توانید تنظیم سرعت شاتر هنگام گرفتن عکس از اشیاء در حال حرکت سریع. سریع تر سرعت شاتر را منجمد اقدام و Xperia 1 II دارای یک سرعت شاتر به عنوان سریع به عنوان 1/8000. این ویدئو نشان می دهد که چگونه شما می توانید با استفاده از سرعت های مختلف شاتر بسته به آنچه شما به دنبال به دست آوردن خود را از عکس. پس از این دوربین در معرض ابتلا به نشان دادن نتایج حاصل از لرزش در سرعت های شاتر آهسته تر سونی توصیه می کند با استفاده از یک سه پایه با کسانی که عکس های.
نیمه فشار دادن دکمه شاتر با تمرکز بر این موضوع است. با وجود از پیش تعیین شده تمرکز حالت در دسترس: AF-C AF-S و فوکوس دستی. AF-C به طور مداوم نگه می دارد در حال حرکت سوژه در فوکوس ساخت آن را مفید برای گرفتن عکس از کودکان و حیوانات خانگی و ورزشی. سیستم آهنگ های چهره و چشم انسان و حیوانات. با AF-S شما می توانید تمرکز بر روی یک موضوع خاص به عنوان طولانی به عنوان شاتر باقی مانده نیمه فشرده. سونی توصیه می کند با استفاده از این تنظیم برای گرفتن عکس از مناظر و یا به طور کلی عکس با حداقل حرکت.
بعدی تصویری قرار می دهد همه چیز را با هم به شما راهنمایی در مورد چگونه به یک تصویر بزرگ. برای مثال زمانی که قرار دادن با هم یک ترکیب شما باید به جلوگیری از هر گونه اشیاء است که شما نمی خواهید در عکس. شبکه خطوط و یا سطح شاخص نشان خواهد داد که آیا عکس شما خواهد شد سطح. چراغ سبز به این معنی است که همه چیز در سطح است در حالی که نارنجی نشان می دهد که آن را کج شده است. این ویدئو همچنین شامل ایده ها در زمانی که شما باید در افزایش و یا کاهش قرار گرفتن در معرض از عکس.
فیلم دیگری به ترویج یکی از ویژگی های Xperia 1 II به نام Optical SteadyShot. این ترکیبی ترکیب تثبیت کننده تصویر نوری است که از لحاظ جسمی تنظیم دوربین برای جبران حرکت و تثبیت کننده تصویر الکترونیکی; دومی با استفاده از غیر فیزیکی به معنی تنظیم برای جنبش (اغلب با استفاده از شتاب سنج در گوشی) هنگام گرفتن یک ویدیو. این کلیپ نشان می دهد شما را به مقایسه ضبط شات با لرزشگیر دست اپتیکال و یک است که به ضرب گلوله کشته شد بدون آن. تفاوت قابل توجه است.
در نهایت Sony Xperia 1 II هوشمند وزش فیلتر برای بهبود صدا در ضبط. بار جانبی توسط سمت مقایسه استفاده می شود به نشان می دهد که چگونه به خوبی این ویژگی کار می کند.

Sony Xperia 1 II مجهز به 6.5 اینچ صفحه نمایش AMOLED با رزولوشن 1644 x 3840. که با این نسخهها کار به قد بلند و نازک 21:9 نسبت ابعاد بزرگ برای مشاهده جریان ویدئو. صفحه نمایش بسته بندی شده با 643 پیکسل در هر اینچ است. این گوشی مجهز به Snapdragon 865 پلت فرم تلفن همراه و امکانات 8GB حافظه (LPDDR5 RAM) و 256 GB از ذخیره سازی. نگه داشتن چراغ در یک باتری 4000mAh.

اگر شما علاقه مند در Sony Xperia 1 دوم غلط شروع شده توسط B&H و انتشار این فیلم می تواند به این معنی است که انتشار این تلفن قریب الوقوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im