سونی با ثبت اختراع نشان می دهد که گوشی اکسپریا با pop-up سخنرانان

ما شاهد تلاش های متعددی در pop-up دوربین گوشی های هوشمند در چند سال گذشته است. هدف نهایی به ارائه گوشه ای به گوشه ای تقریبا گودی کمتر گوشی طراحی منجر به یک دسته از مدل های مستطیل شکل دوربین عکاسی از خود قطعه bizarrely افزایش از گوشی بدن. LetsGoDigital حفر یک ثبت اختراع جدید از سونی در زمینه بازگشت در سال 2018 منتشر شد و تنها چند روز پیش نمایش های مختلف را در pop-up ایده. دو اسپیکر استریو (و یک دوربین عکاسی از خود البته) ظهور قرینه از بالا و پایین گوشی است.

طراحی این راه حل ممکن است چیزی برای انجام با سونی OmniBalance فلسفه است که حکومت Xperia گوشی های چند سال پیش. این ایده کاملا خنک و هر دو بخش به طور مستقل عمل می کنند و بسته به سناریو. هنگامی که شما نیاز به ضربه محکم و ناگهانی سریع selfie فقط قسمت بالا میآید ، در طول یک تماس هر دو بخش در حال حرکت را فعال کنید و اگر شما می خواهید برای ضبط صدا قسمت پایین گسترش (پاپ-پایین؟). این یک راه حل هوشمندانه است که اجازه می دهد تا برای تمیز طراحی به عنوان سنسور, میکروفن آنتن و سخنرانان قرار می در این قسمت کشویی.

این pop-up/down ساز دارای اشکالاتی نیز هست. گرد و غبار و گرد و خاک می تواند وارد ریز شکاف بین های مختلف در حال حرکت قطعات آسیب رساندن به سیستم. ساز و نیاز به قدرت بالقوه تخلیه باتری. تلفن ممکن است حتی بیشتر شکننده با توجه به پیچیدگی سیستم مکانیکی. با این وجود آوردن چنین طراحی به بازار ممکن است به نوبه خود چیزهایی در اطراف برای سونی و Xperia و اضافه کردن برخی از نیاز به تنوع بیات گوشی های هوشمند طراحی دیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im