سونی فقط نشان داد طراحی PS5 بازی جعبه

  • سونی نشان داد که طراحی برای خرده فروشی جعبه PS5 بازی در روز پنج شنبه.
  • با PS5, نسخه دیجیتال, بسیاری از PS5 صاحبان هرگز نمی خواهد به خرید یک کپی فیزیکی از یک بازی این نسل که ممکن است توضیح دهد که چرا جعبه هنر نیست به خصوص منحصر به فرد است.
  • سونی شایع است به آماده شدن حالت بازی ارائه شده برای ماه اوت به فاش کردن بیشتر بازی ها.

پس از چند ماه از رادیو سکوت, سونی در نهایت باز floodgates ماه گذشته طی آینده از بازی رویداد. نه تنها ما را به دیدن ده ها تن از پلی استیشن 5 بازی در عمل برای اولین بار, اما ما همچنین معرفی به PS5 خود را به همراه مربوط به نسخه دیجیتال که فاقد دیسک درایو.

این PS5, نسخه دیجیتال, به احتمال زیاد خواهد شد ارزان تر از مدل استاندارد اما با چقدر دیجیتال بازی فروش شده اند بیش از چند سال گذشته مقدار زیادی از مصرف کنندگان نمی خواهد در مورد مراقبت از یک دیسک درایو یا راه. که گفت:, اگر شما خرید یک PS5, نسخه دیجیتال, شما خواهد شد از دست رفته در جعبه های پلاستیکی که قرار دیسک های بازی برای چند دهه. در روز پنج شنبه سونی به ما داد ما برای اولین بار نگاه اجمالی آنچه در آن جعبه را نگاه خواهم برای PS5 بازی.

“یک به روز رسانی سریع برای طرفداران ما — در اینجا در جعبه هنر برای PS5 بازی شما شاهد خواهید بود بر روی قفسه های فروشگاه های این تعطیلات, بازی مارول سوپر قهرمان مایلز مورالس” می نویسد: SIE مطالب سر Sid Shuman:

منبع تصویر: Sony

سونی قطعا نمی ولگرد بیش از حد از طراحی آشنا از PS3 و PS4 جعبه که نگاه تقریبا یکسان به این جعبه ذخیره برای سفید و خط خطی در بالای جعبه (آن سیاه بود برای بازی های PS3 و آبی برای بازی PS4). آن را به خصوص تحریک آمیز و یا طراحی منحصر به فرد, اما این کار انجام می شود و بسیاری از ما احتمالا نمی خواهید به بسیاری از این جعبه پوشش قفسه های ما در سال آینده به هر حال.

پس از تخلیه بیش از دو دوجین تریلر ها و اطلاعیه ها در ماه ژوئن سونی واقعا تا به حال چیزهای زیادی برای گفتن در مورد PS5 اما گزارش های اخیر نشان می دهد که این شرکت در حال آماده سازی یک حالت از بازی زندگی می کنند جریان ارائه برای ماه آگوست است. با توجه به یوروگیمر را تام فیلیپس, سونی “کاملا هوشمندانه برگزار شد برخی از مسائل پشت” در آن PS5 آشکار رویداد به منظور پاسخ برای مایکروسافت ایکس باکس, بازی, ویترین است که برنامه ریزی شده برای ماه جولای 23rd.

دیدن طراحی PS5 جعبه و جعبه هنر برای مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales سرگرم کننده, درمان وجود دارد اما بیشتر نگرانی های وقتی که می آید به اسرار حل نشده در مورد PS5. ما هنوز هم نمی دانم چه مقدار از آن را هزینه رفتن به اگر آن را می توانید بازی های PS1 و PS2 یا PS3 بازی چه بازی در دسترس خواهد بود در روز راه اندازی و یا چه رابط کاربری به نظر می رسد. ما نمی دانیم آن را در آینده در این فصل تعطیلات پس بقیه باید زودی می آیند.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im