سونی بیشتر PS5 شگفتی در فروشگاه برای یکی دیگر از رویداد ماه آینده

  • سونی نشان داد بیش از دو دوجین PS5 بازی در آن, آینده, بازی, رویداد ماه گذشته اما یک روزنامه نگار ادعا می کند که سونی “هوشمندانه برگزار شد برخی از مسائل پشت” برای یک رویداد آینده.
  • مایکروسافت این هفته اعلام کرد که آن را به میزبان یک ایکس باکس, بازی, ویترین, در جولای 23rd و سونی انتظار می رود که به دنبال یک حالت از بازی زندگی می کنند جریان در ماه اوت است.
  • نه سونی و نه مایکروسافت اعلام کرده قیمت برای PS5 یا ایکس باکس سری X نشده است.

سونی ساخته شده چلپ چلوپ بزرگ در ماه ژوئن با آینده خود بازی رویداد آشکار بیش از دو دوجین بازی در کنار PS5 سخت افزار خود را. بر خلاف مایکروسافت ایکس باکس سری X در نگاه اول گیم پلی جریان در مه, PS5 رویداد پر شده بود با شخص اول و شخص ثالث نشان می دهد به طور یکسان از جمله دنباله برای پلی استیشن اختصاصی مانند افق غرب ممنوع, مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales, Ratchet & Clank: شکاف از هم جداو Gran Turismo 7.

سونی در رویداد پر از اطلاعیه ها که آن روشن نیست چه این شرکت را ترک کرده اند به بحث در مورد در ماه های منتهی به PS5 راه اندازی این تعطیلات اما روز دوشنبه یوروگیمر ویرایشگر تام فیلیپس ادعا کرد که سونی در حال برنامه ریزی برای میزبانی یک حالت از بازی زندگی می کنند جریان در ماه اوت برای مقابله با ایکس باکس, بازی, ویترین, آینده, در جولای 23rd. و آن را مانند تلفن های موبایل سونی ممکن است ذخیره چند اطلاعیه های بزرگ برای جریان.

در یک صدای جیر جیر در اوایل این ماه فیلیپس گفت که وجود دارد خواهد بود عمده سه بعدی-gen حوادث از اواخر جولای تا پایان ماه اوت. برای اولین بار خواهد بود که ایکس باکس, بازی, ویترین, در جولای 23rd, که مایکروسافت تایید کرد تنها چند روز بعد. سونی پس از آن برنامه به فاش کردن بازی و حتی بیشتر از طریق حالت بازی جریان در اوایل ماه اوت و فیلیپس معتقد است “سونی 1 و 3 در پارتی مسائل هنوز اعلام کند.” سپس بعد از آن در ماه اوت مایکروسافت را نشان می دهد ایکس باکس لاکهارت.

بازگشت زمانی که سونی برای اولین بار اعلام کرد آینده خود را از بازی در رویداد سونی سرگرمی های تعاملی مدیر عامل جیم رایان گفت: در یک پست وبلاگ که آن را “بخشی از مجموعه ما را از PS5 به روز رسانی” و این که پلی استیشن را “هنوز بسیار برای به اشتراک گذاری” در روزها و هفته های پیش رو است. البته هیچ کس فکر می کرد که سونی فقط می خواهد به خواب زمستانی برود تا از سقوط, اما این شرکت نیاز به پاسخ هنگامی که مایکروسافت سرقت نور افکن بعدا در این ماه با نشان دادن گیم پلی از بازی Halo بی نهایت و به طور بالقوه آشکار یک مطلب جدید در حکایت حق رای دادن برای ایکس باکس سری X.

مایکروسافت ساخته شده بی شماری هیچکدام از اشتباهات منجر به راه اندازی Xbox One ترک درب باز برای گوشی های سونی را به کنترل نسل. یا نه مایکروسافت می تواند به دست آوردن مجدد برخی از این زمین بیش از چند سال آینده باقی مانده است دیده می شود اما سونی بدانید که “برنده” این نسل نمی تواند تقریبا به عنوان آسان نیست به خصوص اگر PS5 است رفتن به هزینه بیش از PS4 را در راه اندازی. اگر سونی نمی تواند ضرب و شتم مایکروسافت در قیمت (هر چند این هنوز به تعیین خواهد شد) آن را نیاز به انجام بهترین خود را به اثبات که PS5 کتابخانه را دارای مقام بلندتری بودن که از ایکس باکس سری X.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>