• سونی را به عقب رانده و راه Spider-Man 3 با چند ماه مجبور دیزنی برای ایجاد چند تغییر دیگر فاز 4 برتر تاریخ.
 • به عنوان یک نتیجه از coronavirus مربوط به ترمیم ثور 4 راه اندازی خواهد شد یک هفته زودتر و دکتر عجیب 2 برتر خواهد شد در اواخر ماه مارس سال 2022.
 • دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون است که در حال حاضر آخرین فیلم در marvel’s فاز 4 یک نقطه که زمانی متعلق به Thor: عشق و رعد و برق.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به نظر می رسید ژرف چند ماه پیش زمانی که اولین گزارش از چین دقیق پنومونی با منشا ناشناخته اما رمان coronavirus تبدیل به یک تمام عیار همه گیر است که تعطیل کردن زندگی به عنوان ما آن را می دانستند. کل جهان رفت و پنهان تلاش برای دور ماندن از نامرئی بسیار عفونی بوده ، و هر فعالیتی که درگیر تجمعات مردم را به توقف آمد. مدارس بسته شده است. رویدادهای ورزشی تاخیر شد در سراسر جهان و تئاتر و سینما بسته خود را درب. میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست, در حالی که دیگران آموزش داده شد به کار از خانه.

البته این را نیز تحت تاثیر صنعت سرگرمی به عنوان استودیو مجبور شدند به جلو فروشگاه بر روی محصولات مختلف. استودیو به تعویق افتاد منتشر شده از مهم ترین فیلم های پرفروش سال, فیلم, که انتظار می رود به صدها میلیون دلار در باکس آفیس. بیوه سیاهکه در ابتدا با توجه on May 1st, به تعویق افتاد شش ماه و این مجبور دیزنی به عقب راندن هر طیف فاز 4 فیلم به جز یکی: Spider-Man 3.

در اینجا چگونه دیزنی جدید MCU فاز 4 راه اندازی طرح به نظر می رسد با توجه به داده های اخیر:

 • بیوه سیاه: نوامبر 6th, 2020
 • The Eternals: فوریه 12th, 2021
 • شانگ چی و افسانه ده حلقه: مارس 7th, 2021
 • دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون: نوامبر 5th, 2021
 • Thor: عشق و رعد و برق: فوریه 18th, 2022

در بالا از آن دیزنی اعلام کرد که تاریخ راه اندازی دو فاز 5 فیلم. ما همیشه می دانستند که پلنگ سیاه 2 بود در آینده در مارس 8th, 2022 و این تاریخ تغییر کرده است. اما دیزنی نشان داد که کاپیتان مارول 2 برتر خواهد شد در جولای 8th, 2022. دیزنی, اما, آیا فاش کردن هر گونه تغییرات برای مرد عنکبوتی 3, که برای راه اندازی در ماه جولای 16th, 2021, در ابتدا. که قرار داده اند Sony فیلم بین های عجیب و غریب 2 و ثور 4با توجه به اصلی برنامه.

سونی در حال حاضر فاش تاریخ راه اندازی تغییرات آن در آینده مرد عنکبوتی فیلم. Spider-Man 3 عقب رانده شد به نوامبر 5th, 2021, گرفتن, جای , دکتر, عجیب و غریب 2. به عنوان یک نتیجه, دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون دوباره به تعویق افتاد و در حال حاضر دارای یک مارس 25th, 2022 تاریخ راه اندازی. که نه تنها فاز 4 تغییر دیزنی تا به حال به. هر تنوع, Thor 4 در حال حاضر ورود یک هفته زودتر از انتظار در فوریه 11th.

آن را بسیار کثیف و چیزهایی که هنوز هم ممکن است تغییر فرض کنید ما نمی توانیم دریافت COVID-19 همه گیر تحت کنترل به زودی. در اینجا این است که چگونه این طیف فاز 4 فهرست به نظر می رسد در حال حاضر حداقل در مورد فیلم:

 • بیوه سیاه: نوامبر 6th, 2020
 • The Eternals: فوریه 12th, 2021
 • شانگ چی و افسانه ده حلقه: مارس 7th, 2021
 • Spider-Man 3: نوامبر 5th, 2021
 • Thor: عشق و رعد و برق: فوریه 11th, 2022
 • دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون: مارس 25th, 2022

ما همچنین به شما یادآوری می کنند که شش فاز 4 فیلم در هم تنیده با هشت دیزنی+ تلویزیون را نشان می دهد. این معلوم نیست که چگونه عجیب و غریب 2 تغییرات تاثیر Loki و WandaVisionکه هر دو قرار است به کراوات به فیلم است. همچنین معلوم نیست که این سریال در دسترس خواهد بود در دیزنی+. آنها هر دو انتظار می رود برای راه اندازی در اواخر سال 2020 اما هیچیک از آنها به پایان رسید, بنابراین ما در حال انتظار تاخیر در دیزنی+ طرف از چیزهایی که به عنوان خوبی.

من همچنین توجه داشته باشید که چه چیزی واقعا جالب در مورد تمام این تغییرات است این واقعیت است که مارول ساخته شده است که یک تغییر عظیم به فاز 4 فهرست. به جای فقط هل دادن فیلم بازگشت با توجه به طرح اصلی که در آن دکتر عجیب 2 قرار بود این فیلم چهارم در این مرحله آن را منتقل فیلم تمام راه را به پشت خط.

من اغلب گفته ام که دکتر عجیب 2 خواهد بود مهم ترین فیلم از فاز 4 با توجه به آنچه مختلف نشت کرده بود نشان داد در مورد این فیلم و آن محل جدید در مرحله 4 وارد زمین ممکن است منعکس کننده که.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im