برخی از مشتریان ورایزون را رایگان دریافت کنید دیزنی+ و Hulu تا 12 ماه

در تلاش برای جذب مشتریان بیشتر از رقابت و یا به سادگی برای متقاعد کردن کسانی که مردد به غار آن را به حلقههای خود Verizon است که با اضافه کردن مباحث به آن اینترنت و برنامه های تلویزیون. از امروز شروع مشتریان جدید که به ورایزون Fios خدمات واجد شرایط خواهد بود تا 12 ماه از Hulu به صورت رایگان.اگر شما آگاه Verizon Fios ارائه می دهد سه برنامه هر کدام از آنها می آید با قدرت پردازش. برای مثال, یکی از ارزان ترین است که هزینه 40 دلار در هر ماه (200Mbps) ارائه می دهد یک سال از دیزنی+ اما وجود دارد هیچ رایگان Hulu گنجانده شده است.

کسانی که استطاعت به پرداخت بیشتر ممکن است بخواهید به نگاهی به 60 دلار در هر ماه 400Mbps طرح که همراه با یک سال از دیزنی+ و شش ماه از Hulu به صورت رایگان. نگه داشتن در ذهن است که دیزنی+ معامله در دسترس بود به طوری که تنها Hulu معامله جدید است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم با Gigabit اتصال 80 دلار طرح جدید مشتریان را دریافت خواهد کرد یک سال از دیزنی+ یک سال از Hulu و یک جریان تلویزیون مجموعه جعبه (70 دلار ارزش) به صورت رایگان. همچنین رایگان روتر اجاره گنجانده شده است در این طرح بیش از حد.

با توجه به Verizon همه Fios برنامه همراه با Hulu ارائه دسترسی به پلت فرم است آگهی پشتیبانی برنامه به گران تر ad-free برنامه است. این معاملات در دسترس خواهد بود تا سپتامبر 23, اما مشتریان قادر خواهد بود برای از گرو در اوردن محاکمه تا 23 دسامبر. اگر شما یک مشتری فروشگاه شما قطعا واجد شرایط برای این ارتقاء است.

اتمام معاملات در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de