برخی از خریداران می خواهید خارج شده به آن را تغییر دهید ‘ارشد ساعت’ خرید پنجره

  • به عنوان یک نتیجه از coronavirus خارج شده در مارس برقرار خرید ویژه ساعت به طور انحصاری برای سالمندان است.
  • برخی از سالمندان به باور تعیین شده خود را خرید پنجره از 7.m به 8.m زود است.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار ایالات متحده در اوایل ماه مارس وجود دارد یک دوره کوتاه از زمان که در آن مردم شروع به رفتار به عنوان اگر یک کتاب مکاشفات یوحنا زامبی راست در اطراف گوشه. به هر دلیلی فروشگاه شروع به دیدن خیل مردم پا بر روی همه نوع از اقلام مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی. در نتیجه دوزخ همراه با این واقعیت است که افراد مسن بودند در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کروناویروس باعث بسیاری از فروشگاه ها به موسسه ویژه, خرید ساعت برای افراد مسن به آنها اجازه می دهد به فروشگاه با خیال راحت در یک کم استرس محیط زیست است.

خارج شده بود و شاید بزرگترین زنجیره ای برای پیاده سازی این نوع از تغییر. در ماه آوریل خارج شده و اعلام کرد که خرید بین 7 صبح و ساعت 8 صبح در روزهای خاصی می تواند برای خریداران بالای سن 60 و سایر افراد با خطر بالای دچار شدید علائم کروناویروس. در بسیاری از فروشگاه خرید ویژه ساعت تنها در دسترس در روز سه شنبه.

“این زمان فوق العاده ای است و ما دائما به دنبال راه های ما می تواند کمک به ارائه که همان صلح از ذهن به تمام مشتریان ما به خصوص کسانی که بیشتر در معرض خطر” خارج شده ارشد معاونت تام بخش گفت: در آن زمان.

در حال حاضر به عنوان بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی خارج شده گفت: خود را تنظیم و برنامه ریزی در محل باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی. برخی از سالمندان نیست خوشحال با اعلام. عنوان عنوان دقیق در یک چشم باز پست از , Inc., بسیاری از سالمندان پیدا ارشد “ساعت” خرید پنجره بود و خیلی زود در صبح:

“من می خواهم از خواب بیدار در 4:30 لباس پوشیدم و از در بیرون 5:30 به منظور رسیدن در خارج 6:00” نوشت: یکی از خوانندگان که 84 سال و کسانی که به نام Walmart ایده “ساده لوحانه” از آنجا که آن را تنها یک روز در هر هفته. “من نمی رانندگی در تاریکی برای ایمنی خود را.”

خواننده دیگری نوشته است: “من یک دم پایان Baby Boomer و بیش از 60 سال سن دارند. در حالی که این قابل تحسین است که خارج شده (و دیگر خرده فروشان) در حال باز کردن اولیه برای سالمندان و کسانی که سیستم ایمنی بدن/بهداشت و سلامت دیگر مسائل مربوط به من نمی شود گرفتن تا ساعت 5 به خرید بروید!”

دیگر سالمندان در ضمن شکایت کرده اند که برخی از فروشگاه ها نیست اجرای قوانین و جوان خریداران مجاز داخل در سالمندان-تنها ساعت است.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر خارج نشده نشان داد اگر این برنامه برای تنظیم برنامه خود را به جای بهتر سالمندان است. در حالت ایده آل ما در نهایت با یک واکسن بنابراین کل این عقب و جلو اساسا می شود مسئله. به این منظور Dr. Anthony Fauci به نظر می رسد فکر می کنم یک واکسن موثر را می توان توسعه یافته اما او بیان شده است که آن را ممکن می رسند تا 2021 در مطلق اولین.

ضمنا متحده در حال باز کردن back up و ما شاهد برخی از مناطق تجربه نگران کننده سنبله در coronavirus موارد است. به سادگی ممکن است برخی از زمان قبل از ما می تواند به یک راه طبیعی زندگی در هر ظرفیت.

منبع تصویر: Anton Gvozdikov/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>