برخی از مردم در حال گرفتن محرک های جدید چک تا 4000 $/ماه در حال حاضر

  • ملی قانونگذاران هنوز در تلاش برای کار کردن جزئیات در اطراف آن خواهد شد که آیا قانونگذاری ممکن است به ارسال جدید محرک چک به عنوان یک نتیجه از ادامه coronavirus همه گیر در هر زمان به زودی.
  • در ضمن یکی, Alaska شهرستان در حال حاضر مشغول به کار کرد جزئیات طرح محرک اقتصادی خود را دارد.
  • از آنجا که چقدر سخت بیماری همه گیر کوروناویروس آمار شهر Skagway ساکنان وجود دارد (اگر آنها به پول نیاز) در حال گرفتن چک از 1000 $برای هر عضو خانواده خود را از طریق پایان سال 2020 است.

یکی از دراماتیک ترین coronavirus محرک پیشنهادات در عین حال برای کمک به مالی کمک به آمریکایی ها نهفته COVID-19 همه گیر پدید آمده در روزهای اخیر به لطف گروهی از سناتور ایم که پیشنهاد یک ایده است که احتمالا شانس کمی برای تصویب به قانون است. با این حال همانطور که پیش بینی آن را به مراقبت از بسیاری از آمریکایی ها تا پایان بیماری همه گیر از طریق $2,000 ماهانه چک تا زمانی که این ویروس اعلام می شود بیش از (و حتی پس از آن چک ادامه خواهد داد برای چند ماه فراتر از پایان پاندمی).

ایده بیشتر محرک چک در به طور کلی جذب کرده سراسیمگی از ایده های جدید قانونی که قانونگذاران بوده است شناور در طول ماه گذشته یا بیشتر و یک چیز در همه آنها مشترک است این است که هیچ کدام از آنها عبور بیش از به قانونگذاری واقعیت هنوز. در ضمن این مورد نیست برای یک گروه از آمریکایی ها در یک خاص آمریکا — شهرستان برای آنها نه تنها ایده جدید محرک چک در حال حاضر یک واقعیت اما آنها خواهید بود برای گرفتن چک پوش در 1000 $برای هر عضو خانواده خود را از طریق پایان 2020 (ارائه آنها در واقع نیاز به پول).

شهر Skagway در قسمت جنوب شرقی ایالت آلاسکا که در آن Skagway مجمع تصویب قطعنامه ایجاد یک “کمک های اضطراری و اقتصادی و برنامه. با توجه به متن قطعنامه جامعه تصمیم به اقدام و راه اندازی خود محرک برنامه تا حدودی به دلیل این واقعیت است که Skagway است که برآورد درآمد از دست دادن $160 میلیون دلار برای سال 2020 گردشگری نجومی.

محلی قطعنامه تصویب شد در ژوئن 4 و به منظور دریافت سهم خود را از محرک پولی متقاضیان نیاز به نشان اثبات Skagway اقامت (نشان می دهد که آنها زندگی می کردند در شهر و یا قبل از 4 ژوئن). که در آن نقطه آنها شروع به گرفتن ماهانه چک با مبلغ وابسته به چگونه بسیاری از مردم در زندگی خود خانواده یک خانواده چهار برای مثال می توانید از 4000 دلار در ماه از طریق پایان ماه دسامبر است.

شهر قادر به ایجاد یک محرک برنامه شبیه به این دلیل آن را کوچک و همچنین از نظر مالی سالم است. استیو برنهام Jr, یک Skagway, مجلس, گفت, عمومی ایستگاه های رادیویی KHNS است که برنامه به آلاسکا شمالی تکدی که “ما از لحاظ مالی صدا. من نمی دانم اگر دیگر شهرداری می تواند انجام همان. منظورم این است که من ادعا نمی کنم که ما قادر به پرداخت هر ساکن آخرین حقوق و دستمزد و چیزهایی مانند آن, اما ما خوب تلاش برای قرار دادن منابع ما را به استفاده از آن ضربه است که هر کس احساس بسیار کمتر. و ما در حال تلاش برای انجام این کار به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>