• HBO حداکثر تاریخ راه اندازی به زودی آشکار خواهد شد یکی از آخرین جزئیات باقی مانده برای یادگیری در مورد آخرین مبتنی بر اشتراک جریان ویدئو محصول برای راه اندازی این سال است.
  • دیگر شامل NBC طاووس و همچنین Quibi اما HBO حداکثر خواهد آمد خروش از دروازه در راه است که هیچ یک از کسانی که قادر خواهد بود به لطف توانایی خود را برای ارائه HBO است تخته سنگ از اصل به عنوان به خوبی به عنوان برنامه را نشان می دهد و از برادران وارنر, جدید, خط, DC Entertainment, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن و خیلی بیشتر.
  • همچنین منشور مشترکین که در حال حاضر اشتراک HBO می توانید HBO Max به صورت رایگان.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

حتی قبل از COVID-19 coronavirus وقوع انفجار در سراسر جهان در این سال بود که در حال حاضر شکل دادن به مربا بسته بندی شده در رسانه های جریان مقابل با راه اندازی یک تعداد انگشت شماری از بالا, مشخصات, جدید, جریان, خدمات ویدئویی از جمله Quibi NBC را streamer طاووس و به زودی همه جدید و حتی بیشتر از محتوای بسته بندی شده ردیف HBO به نام HBO حداکثر.

HBO حداکثر این است که فقط آنچه که از اسمش پیداست — به “حداکثر” نشان دهنده این واقعیت است که این اشتراک جدید ارائه فوق العاده انباشته نسخه است که به کاربران تن بیشتر برای تماشای فراتر از آنچه شما را با یک استاندارد HBO اشتراک. شما باید HBO استاندارد برنامه نویسی اصلی با این تور بدیهی است اما همچنین از 10 ، 000 ساعت از محتوا در راه اندازی از جمله اضافی از HBO شرکت مادر WarnerMedia مانند دوستان (که این شرکت را به سرقت برده و دور از Netflix) و همچنین تلویزیون های کلاسیک مانند The Fresh Prince of Bel-Air, The Big Bang Theory, و جنوبی پارک. این محصول هزینه خواهد شد $15/ماه هنگامی که آن را راه اندازی در مه (ما لازم نیست که یک تاریخ دقیق هنوز) که قطعا آن را در سمت بالا در مقایسه با قیمت رقبا مانند Netflix (محبوب ترین لایه که هزینه $13/ماه) و دیزنی+ ($7/ماه). اما خبر خوب وجود دارد که در مقابل بعضی از شما اخذ خواهد شد این در مجموع مطلقا هیچ چیز.

در حال حاضر ما می دانستیم که AT&T مشتریان که در حال حاضر مشترک به HBO خواهد شد HBO Max به صورت رایگان. همان نیز صادق است برای Charter Communications Inc. مشترکین که در حال حاضر اشتراک HBO. که با توجه به آزادی مطبوعات از WarnerMedia که اشاره می کند که همه از منشور موجود HBO مشترکین از جمله مشترکین در طیف آن طلا و نقره تصویری بسته به طور خودکار دسترسی به HBO حداکثر و گسترش برنامه نویسی برای بدون پرداخت هزینه اضافی. حتی بهتر از هیچ اقدام مورد نیاز خواهد بود در بخشی خود را فراتر از ورود به HBO افزار Max.

“منشور بوده است دیرین توزیع کننده از شبکه های ما و بر روی تقاضا محتوا و یک شریک ارزشمند برای شرکت ما” گفت: غنی وارن رئيس جمهور از WarnerMedia توزیع. “ما مشتاقانه منتظر به کار با هم به ارمغان بیاورد HBO حداکثر به طیف مشترکین زمانی که عرضه محصول در ماه آینده است.”

در میان مطالب اضافی HBO حداکثر قادر خواهد بود برای به رخ کشیدن در حال برنامه را نشان می دهد و از امثال برادران وارنر, جدید, خط, DC Entertainment, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV, کارتون شبکه, و بیشتر. یک دوستان مراسم ویژه ای نیز در آثار هر چند از زمان انتشار آن در HBO حداکثر تا در هوا در حال حاضر. آن برنامه ریزی شده بود به عنوان یک خیمه ارائه به معنای موجود در راه اندازی اما این رو سوراخ کردی به عنوان یک نتیجه از coronavirus وادار کردن آن و بسیاری دیگر از تولیدات هالیوود برای دریافت قرار داده است.

منبع تصویر: David بوکان/انواع/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im